آتش‌سوزی در پاکدشت ۲ نفر را به کام مرگ کشاند+ عکس

صبح امروز در اثر حادثه آتش‌سوزی در یک کارگاه تولیدی روکش صندلی در شهر پاکدشت، متأسفانه ۲ نفر جان خود را از دست دادند و دو نفر دیگر دچار سوختگی و مصدومیت شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها، «سرهنگ سلمان آدینه وند» در گفت‌وگو با«پاکدشتی‌ها» بیان کرد: به دنبال وقوع حریق در یک کارگاه  واقع در خاتون‌آباد بلوار شهید باهنر  بلافاصله نیروهای انتظامی، پلیس راهور و آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام و تمهیدات لازم را جهت مهار آتش و انتقال مصدومین به مراکز درمانی اتخاذ نمودند.

وی اظهار کرد: در  این حادثه ۲ تن از کارگران جان باختند و ۲ نفر دیگر نیز دچار مصدومیت و سوختگی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت افزود: علت آتش‌سوزی در دست بررسی می‌باشد و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

«قاسم خواجه حسینی» نیز در گفت‌وگو با «پاکدشتی‌ها» عنوان کرد: صبح امروز به دنبال آتش‌سوزی در یک کارگاه تولیدی روکش صندلی، نیروهای آتش‌نشانی بلافاصله در محل حادثه حضور یافتند و اقدامات لازم را در جهت مهار آتش و نجات مصدومان انجام دادند.

این مقام مسئول اضافه کرد: به سبب آتش زا بودن مواد مصرفی در کارگاه، آتش به سرعت شعله ور می شود و دو کارگر فوت شده که در طبقه بالا مشغول بودند نتوانستند از دریچه بالا خارج شوند و با شدت آتش سوزی و خفگی ایجاد شده جان باختند.

وی ادامه داد: با تلاش نیروهای آتش‌نشانی چندین تن از این رخداد نجات یافتند اما متأسفانه ۲ کارگر خانم در این حادثه دلخراش، جان خود را از دست دادند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری پاکدشت بابیان اینکه علت وقوع این رویداد هنوز مشخص نیست، خاطرنشان کرد: کارشناسان سازمان آتش‌نشانی در حال بررسی و تحقیق این حادثه می‌باشند.

Picture 037

Picture 055

Picture 044

Picture 066

Picture 070

انتهای پیام/ف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.