آغاز ماه رمضان ۹۵با گرانی ۵۰ تا ۸۰ درصدی اقلام اساسی مواجهه شده است

ماه رمضان ماه یکدلی ویکرنگی میان معبود وعبد است ماه میهمانی که در آن از زرق وبرق دنیا هیچ خبری نیست وفقط خدا هست وخدا وخدا. در این میهمانی نوای الغوث الغوث وگریه های خاضعانه ودلشکسته عبدهای راستین پروردگار یکتا به گوش رسیدنی است. ماه یکی شدن ویک نفس شدن با فرشتگان آسمان.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پاکدشت ۲۴: با آنکه هوا روی گرم خود را به هموطنانمان نشان میدهد ولی با این همه مردم خود را برای یک میهمانی بزرگ آماده میکنند. ماه رمضانی، ماهی پرفضیلت که میزبان خداست ومیهمانان آن مسلمانانی هستند که در دل شور وشادمانی خاصی برای این میهمانی ۳۰ روزه از خود نشان میدهند، وبرای این میهمانی خود راآماده کرده ویا میکنند.میهمانی که در آن از زرق وبرق دنیا هیچ خبری نیست وفقط خدا هست وخدا وخدا. در این میهمانی نوای الغوث الغوث وگریه های خاضعانه ودلشکسته عبدهای راستین پروردگار یکتا. این میهمانی ما را برآن داشت تا سفری چند ساعت به بازار و زیر زربین قراردادن قیمت اقلام اساسی برای مهیا شدن دراین میهمانی داشته باشیم. شاید مسئولین بی خبر باشند ولی با نگاه سرانگشتی اقلام پر مصرف در ماه پر برکت رمضان با افزایش قیمت گاها ۵۰ تا ۸۰ درصدی مواجهه شدند و دربرخی اقلام که افزایش قیمت با کم شدن نیز همراه شده است.

حالا باید دید در حالی که ۳ روز به شروع این میهمانی بزرگ مانده مسئولان شهرستان پاکدشت چه تدبیری برای تامین اقلام اساسی و پر مصرف این ماه خواهند کرد.

شایان ذکر است که این گزارش به درخواست همشهریان عزیز تهیه شده ومردم شهرستان پاکدشت منتظر پاسخ مسئولان هستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.