آماده نشان دادن پیام سخت ایران به حکام نالایق سعودی هستیم

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: در ادامه تدابیر و رهنمودهای فرمانده معظم کل قوا آماده هستیم تا پیام سخت، قاطع و کوبنده ایران را به حکام نالایق سعودی نشان دهیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها به نقل از تسنیم:  امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش در مراسم تشییع پیکر سرهنگ حاج‌سعید جعفری که در حادثه دلخراش منا و بر اثر بی‌کفایتی آل‌ سعود به دیدار معبود شتافت، اظهار داشت: در کنار این پیکر مطهر با خداوند عهد می‌بندیم در ادامه تدابیر و رهنمودهای فرمانده معظم کل قوا، آماده هستیم تا پیام سخت، قاطع و کوبنده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به حکام نالایق سعودی نشان دهیم و اقتدار و عظمت سربازان این مرز و بوم را به رخ آنان بکشیم و نشان دهیم که ارتش ایران همواره در خدمت اسلام و مستضعفین است.

۱۳۹۳۱۰۰۱۱۰۱۶۴۷۴۷۸۴۳۴۴۴۲۴

وی تصریح کرد: دولت آل سعود نه تنها خادم‌الحرمین نیست، بلکه بیشترین خیانت و جنایت را به مسلمین جهان می‌کند، دولتی است که دستش تا مرفق به خون مردم بی‌گناه یمن آلوده است و با حمایت‌های همه‌جانبه خود از جبهه النصره مردم بی‌گناه سوریه را از بین می‌برد، همچنین با حمایت‌های بی‌شائبه از گروهک تروریستی داعش دستش به خون کودکان و زنان و مردم عراق آلوده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: این رژیم با به وجود آوردن طالبان، مردم بی‌گناه افغانستان را به کام مرگ می‌کشاند و تمام فعالیت‌های این رژیم در راستای خواسته‌های صهیونیست‌ها و آمریکاست، البته نشانه‌های زوال در سیستم نالایق آل سعود در حال مشاهده است و زمینه‌های فروپاشی این رژیم آماده است.

امیر پوردستان ضمن تسلیت درگذشت سرهنگ جعفری به ساحت مقدس بقیهالله الاعظم(عج) و فرمانده معظم کل قوا و خانواده آن مرحوم که از کارکنان شایسته و فداکار نیروی زمینی بود، گفت: این عزیز، عرفات را به‌خوبی درک کرد و در کنار امام زمانش(عج) حاضر شد و قبل از ماه محرم با لبان تشنه همانند ابی‌عبدالله دعوت حق را لبیک گفت و به فیض ابدی رسید و به بهشتی که مخصوص بندگان صالح الهی است، سفر کرد.

پیکر پاک سرهنگ حاج‌سعید جعفری که ۲۶ سال سابقه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را داشت، در قطعه ۵۰ گلزار شهدای بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شد.

انتهای پیام/م

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.