اخطاریه محیط زیست به بزرگ‌ ترین مرکز درمانی پاکدشت

رئیس اداره محیط زیست شهرستان پاکدشت از صدور اخطاریه برای مرکز درمانی شهرستان پاکدشت به دلیل عدم رعایت ضوابط و مقررات زیست محیطی در کنترل و تصفیه فاضلاب خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پاکدشتی ها، محمودرضا سعیدپور با اعلام این خبر گفت: عملکرد غیراصولی مرکز درمانی شهرستان پاکدشت در خصوص عدم رعایت ضوابط و مقررات زیست محیطی ناشی از سوء مدیریت در کنترل و تصفیه فاضلاب حاصله، طی مکاتباتی به مسئولان مربوطه اطلاع داده شد.

۱۳۹۳۰۹۱۷۱۴۴۸۲۱۳۳۷۴۷۲۳۴

وی با اشاره به اینکه تاکنون اقدامی در راستای جلوگیری و کاهش آلودگی از سوی این مرکز صورت نپذیرفته افزود: بر این اساس این اداره با صدور و ابلاغ اخطاریه قانونی موضوع تخلف یاد شده را از طریق دستگاه قضایی تحت پیگیری قرار خواهد داد.

رئیس اداره محیط زیست شهرستان پاکدشت ضمن تاکید بر اعمال قوانین حفاظت و بهسازی و ماده ۱۴۰ قانون برنامه پنجم توسعه توسط واحدهای خدماتی در حوزه شهرستان از کلیه مراکز درمانی و درمانگاه‌های شهرستان خواست تا برنامه‌ها و اقدامات لازم پیشگیرانه از جمله بی‌خطرسازی پسماندهای پزشکی و کنترل و تصفیه فاضلاب‌های تولیدی را در اسرع وقت به اداره حفاظت محیط زیست شهرستان منعکس کند.

منبع:محیط زیست استان تهران

انتهای پیام/ف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.