ارائه تقویم عملی از سوی هیات های ورزشی ضروری است

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان پاکدشت، ارائه تقویم عملی از سوی هیات های ورزشی را ضروری دانست و بر برگزاری لیگ های منظم داخلی و مسابقات ورزشی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان پاکدشت در اولین جلسه مشترک مسئولین اداره با هیاتهای ورزشی و نواب آن ها،ضمن تبیین برنامه های در نظر گرفته شده در سال جاری و تقدیر ازهیاتهایی که سال گذشته فعالانه در عرصه ورزش حضور داشتند، به هیاتهای کم کار هشدار داد.

Farhan

کامران پازوکی به ضرورت ارائه تقویم ورزشی از سوی هیاتها تاکید کرد و گفت: این تقویم نباید صرفا بر روی کاغذ طراحی شود بلکه اجرای دقیق آن مدنظر هیاتها قرار گیرد چرا که ارزیابی آنها در پایان سال بر طبق اجرای تقویم ورزشی ارائه شده از سوی آن ها خواهد بود.

وی به تعامل با مربیان ورزشی و آموزش و پرورش به منظور شناسایی استعدادهای برتر اشاره کرد و اظهار داشت: برگزاری لیگ های منظم داخلی و مسابقات ورزشی نقش مهمی در این زمینه دارد و شکوفایی ورزش شهرستان را به دنبال خواهد داشت .

رئیس اداره ورزش وجوانان از پیوند ناگسستنی فرهنگ و ورزش سخن گفت و افزود: حضور ورزشکاران و هیاتهای ورزشی در مراسم های فرهنگی، ملی و اجتماعی ضمن اینکه نقش پررنگ ورزشکاران در مناسبات اجتماعی را نشان میدهد و به آنان رسمیت میبخشد، به جایگاه فرهنگ در ورزش نیز ثبات میبخشد .

این مقام مسئول با اشاره به نقاط ضعف برخی هیاتها در خصوص ارائه گزارش مسابقات ورزشی بلافاصله پس از مسابقات خواستار رفع این نقص شد.

انتهای پیام/ف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.