ارتش جمهوری اسلامی در مسیر اقتدار و سربلندی ایران اسلامی گام برداشته است

فرماندار پاکدشت گفت: ارتش جمهوری اسلامی در مسیر اقتدار و سربلندی ایران اسلامی گام برداشته است و از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نکرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها، علیرضا قاسمی فرزاد، فرماندار پاکدشت در آیین صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی ضمن تبریک روز ارتش جمهوری اسلامی ایران بیان داشت: انقلاب اسلامی در سایه مجاهدت و تلاش میلیون ها انسان مبارز تشکیل شد و به عنوان ودیعه الهی به نسل حاضر رسیده است.

Picture 215

وی افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران با سرلوحه قرار دادن بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری«مدظله العالی» در راستای حفظ امنیت در سطح منطقه و مقابله با استکبار جهانی، در مسیر اقتدار و سربلندی مردم شهیدپرور و همیشه در صحنه گام برداشته و از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نکرده است.

نماینده عالی دولت در پاکدشت تصریح کرد: ارتش دلاور جمهوری اسلامی در کنار سایر نیروهای مسلح و مدافع نظام و میهن اسلامی، با برخورداری از ایمان، اراده، بصیرت، هوشیاری و هوشمندی و اشراف اطلاعاتی برتحولات جاری و پیرامونی کشور و نیز وضعیت تهدیدهای منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای هر گونه خطای استراتژیک دشمنان را به گونه‌ای قاطع، کوبنده و سخت پاسخ خواهد داد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: ارتش ایران، با حضور مقتدر در زمین، هوا و دریا دست هر متجاوزی را کوتاه کرده است و اجازه نمی‌دهد مقاصد پلید دشمنان محقق شود.

انتهای پیام/ف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.