اعزام کاروان جدید راهیان نور دانش آموزان پاکدشتی

کاروان جدید دانش آموزان پاکدشتی صبح امروز سه شنبه ۱۸ آبان ۹۵ عازم سرزمین نور شدند .

به گزارش خبرنگار پاکدشت۲۴ : مرحله بعدی دانش آموزان پاکدشتی صبح امروز سه شنبه ۱۸ آبان ۹۵ طی مراسم ویژه ای از مصلی امام خمینی (ره) شهرستان پاکدشت عازم سرزمین های نور شدند .

_dsc3196-copy

در این مراسم که با حضور کاروان جدیدی از دانش آموزان پسر پاکدشتی و اولیاء آنان و مسئولین شهرستان پاکدشت در محل مصلی جمعه امام خمینی (ره) پاکدشت تشکیل و برپا شد ، در ابتدا ضمن قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید ، خواندن جمعی سرود ملی و خیرمقدم گویی ، سرهنگ دوم پاسدار سعید موسی پور ، فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت به ایراد سخنانی پرداخت.

_dsc3171-copy _dsc3173-copy _dsc3177-copy_dsc3184-copy

سرهنگ موسی پور در ابتدا ضمن تشکر و قدر دانی از مسئولین و ستاد راهیان نور بابت تدارک این سفر ، نسبت به دانش آموزان پسر پاکدشتی ابراز محبت و همدلی کرد.

وی در ادامه از این سفر به سفری معنوی در ماه صفر اشاره کرد و بیان داشت که مصیبت اهلبیت در ماه محرم و در عاشورا تمام نشده بود و مصائب باقی در ادامه مسیر کاروان اهلبیت از کربلا به شام بوده است .

_dsc3180-copy

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت در ادامه از دانش آموزان خواست که در این سفر معنوی ، نهایت استفاده را ببرند و با پایبندی به نظم و انضباط  و توجه به راویان سفر و اطاعت پذیری از مسئولین امنیتی و خادمین راهیان نور به اهداف این سفر معنوی و ماندگار نائل آیند .

موسی پور در پایان ضمن توجیه کامل برنامه های در پیش روی دانش آموزان در این سفر اعزامی به مناطق نور ، هدف غائی و نهایی سفر را مشاهده و درک ایثار و فداکاری رزمندگان عنوان کرد.

_dsc3183-copy

کاروان دانش آموزان پسر پاکدشتی بعد از مراسم ، ضمن گذشتن از زیر قرآن کریم با بدرقه ی اولیاء و مربیانشان و مسئولین خادم در قرارگاه راهیان نور پاکدشت ، عازم سفر معنوی شدند.

_dsc3187-copy _dsc3190-copy _dsc3193-copy _dsc3195-copy _dsc3197-copy _dsc3198-copy _dsc3202-copy _dsc3204-copy _dsc3205-copy _dsc3210-copy

انتهای پیام/ر.آ

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.