اماراتی‌ها با دریافت وثیقه برای آزادی معلمان ایرانی موافقت نکردند/ اعزام هیأتی از آموزش و پرورش ایران برای پیگیری موضوع

معاون رسانه‌ای مرکز اطلاع‌رسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش وکیلی برای معلمان بازداشت شده در امارات گرفته است و امروز درخواست آزادی با وثیقه را داده‌ایم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها به نقل از فارس: رسول پاپایی معاون رسانه‌ای مرکز اطلاع‌رسانی وزارت آموزش و پرورش در خصوص آخرین وضعیت معلمان بازداشت شده در امارات اظهار داشت: آموزش و پرورش وکیلی برای معلمان بازداشت شده در امارات گرفته است و امروز درخواست آزادی با وثیقه را داده‌ایم.

وی ادامه داد: این درخواست متأسفانه پذیرفته نشد و تلاش‌های ما برای آزادی معلمان با کارشکنی‌هایی که می‌شود تاکنون نتیجه نداده است.

۱۳۹۳۰۶۱۷۰۰۰۲۴۶_PhotoA

پاپایی افزود: آموزش و پرورش، مجلس و دولت همه در تلاش هستند تا از همه ظرفیت‌ها برای حل مشکل این معلمان استفاده شود و در کنار همه اقدامات صورت گرفته، آموزش و پرورش امشب هیأتی را راهی امارات می‌کند تا ضمن دیدار با خانواده‌ها و همدردی با آنها از نزدیک در جریان مشکلات آنها قرار گیرند.

معاون رسانه‌ای مرکز اطلاع‌رسانی وزارت آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: امیدواریم با حضور این هیأت از همه ظرفیت‌ها استفاده شود و نیز پیگیری‌ها در این زمینه سرعت بیشتری پیدا کند.

انتهای پیام/م

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.