انتقاد از عدم استقرار ادارات در شهر فرون آباد/ حریم شهر، حضرتیه و مقداد خط قرمز شهرداری است

شهردار فرون آباد با انتقاد از عدم استقرار ادارات در این شهر افزود: باگذشت ۵ سال از هیئت محترم وزیران مبنی بر تبدیل فرون آباد به شهر، اقدام مؤثری به‌منظور ارتقای وضعیت اداری این منطقه صورت نگرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها، «ایرج گودرزی راد» در دیدار صمیمی با مردم در مسجد المهدی(عج) گفت: در فرون آباد یک‌شبه، قانون روستا به قانون شهری تبدیل شد، درحالی‌که زیرساخت‌های آن فراهم نبود.

IMG_4718a

وی اظهار کرد: طرح روستایی فرون آباد شامل ۸۰ هکتار بود که با بررسی‌های کارشناسی و برای رفع مشکلات مردم، طرح پیشنهادی به ۱۹۰هکتار افزایش یافت و ارزش مسکن‌ها پس از ابلاغ این طرح حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد رشد خواهد داشت.

شهردار فرون آباد با انتقاد از عدم استقرار ادارات در این شهر افزود: باگذشت ۵ سال از هیئت محترم وزیران مبنی بر تبدیل فرون آباد به شهر، اقدام مؤثری به‌منظور ارتقای وضعیت اداری این منطقه صورت نگرفته است.

این مقام مسئول خطاب به مردم بیان کرد: حضرتیه، مقداد و حریم شهر خط قرمز شهرداری است؛ اما برخی افراد سودجو با احساسات مردم بازی کرده و از هماهنگی کامل با مجموعه مدیریت شهری خبر می‌دهند که بایستی مردم در خریدوفروش مراقب باشند و فریب این افراد را نخورند، چون آن‌ها حقوق شهر و سرانه‌ها را پرداخت نکرده‌اند.

گودرزی راد تصریح کرد: روزانه ۲۰ تن زباله جمع‌آوری می‌شود که تخلیه نخاله‌ها در فرون آباد از مشکلات عمده محسوب شده و فاضلاب قیام دشت نیز به نام کشاورزی وارد این شهر شده و مردم را با بیماری مواجه کرده است.

وی خاطرنشان کرد: از ابتدای امسال حدود ۴ میلیارد تومان فعالیت عمرانی آغاز برای ایجاد شمایل شهری در فرون آباد اختصاص‌یافته است و پس‌ازآن زیباسازی در دستور کار قرار دارد.

شهردار فرون آباد ادامه داد: ۱۰ هزار پلاک باهدف امکان دسترسی سریع و راحت به اطلاعات مربوط به مسکن‌ها و ادارات خدمت رسان نظیر آب، برق، تلفن، گاز، پست و اورژانس نصب‌شده است.

گودرزی راد ابراز کرد: با پیگیری‌های شهرداری و مساعدت بنیاد مسکن، مسکن‌هایی که دارای مجوز ساخت و عدم خلافی هستند، از ۱۵ میلیون تومان وام با کارمزد بهره‌مند‌می شوند.

وی گفت: بیش از ۶۰ هزار گلدان گل بنفشه، رزماری، پریکانتا، لاوا، گازانیا، ابری نقره‌ای برای چشم‌انداز زیبای شهری در فرون آباد کاشته شده است.

شهردار فرون آباد خاطرنشان کرد: وجود کارگاه‌های غیرمجاز، افزایش مهاجرین و تخلیه نخاله‌های شهر تهران ازجمله تهدیدات شهر تازه تأسیس فرون آباد است که همکاری مسئولین و مردم برای حداقل کردن این تهدیدات ضروری است.

انتهای پیام/ف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.