ایام محرم بهترین فرصت برای تعلیم معارف حقه اهل‌بیت(ع) است

«حجت‌الاسلام محتشمی پور» ضمن تبیین جایگاه عزاداری در فرهنگ‌سازی سطح جامعه اظهار کرد: این ایام از بهترین فرصت‌ها برای تعلیم معارف حقه اهل‌بیت(ع) می‌باشد، لذا ما باید قدردان این ایام را بوده و از آن فرصت جهت ادای حقمان به ائمه هدی(ع) استفاده کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها، «حجت‌الاسلام محتشمی پور» با عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ماه محرم و ایام سوگواری مصباح هدایت و کشتی نجات، حضرت اباعبدالله الحسین(ع) گفت: رمز موفقیت و سعادت بشر در دنیا و آخرت تمسک و اطاعت مطلق از ائمه هدی(ع) است و حضور در جلسات عزاداری برای افزایش سطح معرفتی نسبت به ایشان می‌باشد.

۱۱۶۰۳۸۵

وی ضمن تبیین جایگاه عزاداری در فرهنگ‌سازی سطح جامعه اظهار کرد: این ایام از بهترین فرصت‌ها برای تعلیم معارف حقه اهل‌بیت(ع) می‌باشد، لذا ما باید قدردان این ایام را بوده و از آن فرصت جهت ادای حقمان به ائمه هدی(ع) استفاده کنیم.

کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت افزود: اداره تبلیغات اسلامی شهرستان پاکدشت، ۹۳ مبلغ و ۲۷ مبلغه جهت تبلیغ به مساجد، هیئات مذهبی، حسینیه‌ها و ادارات اعزام کرد.

وی ابراز کرد: هدف از این اقدام، افزایش آگاهی دینی و فرهنگی مردم متدین و مؤمن این شهرستان توسط سخنرانی‌ها، گفتمان‌ها، حلقات معرفت، محفل انس با قرآن و… می‌باشد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: از تمامی مبلغین و مبلغات خواسته‌ایم علاوه بر بیان فضایل حضرات معصومین(ع) و تبیین ویژگی‌های والای ایشان با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری(دام‌ظله العالی) در خصوص حفظ وحدت اسلامی بین شیعه و سنی، از عنوان کردن هرگونه مطلبی که بوی تفرقه می‌دهد و یا  احتمال سوءبرداشت از آن می‌رود، پرهیز کنند.

انتهای پیام/ف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.