باند سارقان کابل های مخابرات در پاکدشت منهدم شد

فرمانده انتظامی پاکدشت از دستگیری سارقان کابل های مخابراتی شهرستان پاکدشت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پاکدشتی ها، سرهنگ سلمان آدینه وند، فرمانده انتظامی پاکدشت گفت: با اطلاع از سرقت کابل های مخابراتی، عوامل نیروی انتظامی این شهرستان، پیگیری و عملیات کارشناسی جهت شناسایی و دستگیری سارقان را در دستور کار قرار دادند.

adinevandpakdashtiha

وی افزود: براین اساس نیروهای عملیاتی وارد عمل شدند و توانستند در کمترین زمان ممکن سارقان را شناسایی و دستگیر کنند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: در این خصوص دو نفر با اموال مسروقه به همراه مالخر دستگیر شدند و به مقامات قضایی تحویل شدند.

سرهنگ آدینه وند تصریح کرد: این افراد با سرقت از کابل ها موجبات اختلال در خطوط مخابراتی را به وجود آورده بودند که این امر نارضایتی مردم پاکدشت را به همراه داشت.

رئیس پلیس پاکدشت عنوان کرد: بعد از دستگیری و کشف اموال مسروقه مشخص شد که بیش از ۵۰۰ متر از سیم های کابل مخابرات توسط این افراد به سرقت رفته بود تا بعد از آن توسط یک مالخر به فروش برسد.

وی ضمن انتقاد از مخابرات اظهار داشت: متاسفانه در این خصوص تاکنون هیچ نوع همکاری از سوی اداره مخابرات پاکدشت جهت اطلاع رسانی به نیروهای انتظامی و امنیتی در دستور کار قرار نگرفته و تنها اطلاع از سوی ماموران و مردم به این مرکز ارجاع داده شده است.

این مقام انتظامی اشاره داشت: امیدواریم زین پس با همکاری اداره مخابرات پاکدشت با نیروهای انتظامی، این گونه سرقت ها را کاهش داد تا دیگر شاهد ایجاد معضل و مشکل نباشیم.

سرهنگ آدینه وند در پایان از مسئولان مخابرات خواست، ضمن انتقال کابل ها به صورت زیرزمینی دست سارقان را از رسیدن به بیت المال کوتاه نمایند.

انتهای پیام/ف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.