با همکاری و همیاری مردم سپاه گوی رقابت را از سیستم دولتی ربود

مراسم افتتاحیه 1 پایگاه مقاومت در مسکن مهر شموس والشموس جهت فعالیت های فرهنگی اجتماعی وجذب جوانان 2 سوله ورزشی در روستای جمال آباد و قلعه نو املاک برای فعالیت ورزشی جوانان که با همت شهرداری پاکدشت ، دهیاری ها و شوراهای روستایی بخشداری شریف آباد ، و پیگیری های بسیج و سپاه به سرانجام رسید و با حضور فرمانده سپاه سیدالشهدا (علیه السلام) استان تهران و مسئولین پاکدشت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پاکدشت ۲۴: مراسم افتتاحیه ۱ پایگاه مقاومت در مسکن مهر شموس والشموس جهت فعالیت های فرهنگی اجتماعی  وجذب جوانان ۲ سوله ورزشی در روستای جمال آباد و قلعه نو املاک  برای فعالیت ورزشی جوانان که با همت شهرداری پاکدشت ، دهیاری ها و شوراهای روستایی  بخشداری شریف آباد ، و پیگیری های بسیج و سپاه به سرانجام رسید و با حضور فرمانده سپاه سیدالشهدا (علیه السلام) استان تهران و مسئولین پاکدشت برگزار شد.

در این مراسم سردارعلی نصیری فرمانده سپاه سیدالشهدا علیه السلام استان تهران ضمن تبریک به مناسبت ایام دهه فجر بیان داشت: بزرگترین و زیباترین کاری که میتوان انجام داد خدمت به خلق خداست ، آنچه که امروز اتفاق افتاده acheterdufrance.com است همراهی، همدلی و دستاورد جمعی می باشد.

سردار نصیری در این باره افزود: من به عنوان کسی که توفیق خادمی مجموعه سپاه در استان را دارم عرض میکنم : ما هرکجا ودر هر کاری همت مردمی را مشاهده میکنیم نتیجه زیبایی به دست می آوریم.

سرتیپ دوم علی نصیری تصریح کرد: با کمک و همیاری مردم درعرصه نیاز های ورزشی بیش از ۱۰۰ سوله صالحین و ۱۵ سوله ۱۲۰۰ متری ظرف مدت ۳ سال در مجموعه استان تهران توانستیم ایجاد کنیم که شاید سیستم دولتی صرفا در این عرصه بخواهد وارد شود امکان وجود نداشته باشد.

وی ادامه داد: در بخش محرومیت زدایی با همت مضاعف مردمی توانستیم نتایج بسیار خوبی بدست آوریم که این خود به برکت انقلاب و امام راحل می باشد، انقلاب امام یک تحول اساسی در بدنه کشور می باشد.

درپایان سردارعلی نصیری ضمن تقدیر و تشکر از مردم، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت و کلیه کسانی که در به سرانجام رساندن این پروژه ها کمک و یاری داده اند اظهار داشت: برای تجهیز نمودن این دو مجموعه یک دست تشک ورزشی کامل از طرف سپاه حضرت سیدالشهدا علیه السلام اهدا می نماید.

دراین مراسم سرهنگ دوم پاسدار سعید موسی پور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پاکدشت از تمامی مسئولین شهرستانی  در انجام این پروژه ها تقدیر و تشکر کرد و افزود: این همت جهادی مسئولین شهرستان موجب شد در ۲ منطقه روستایی جمال آباد و قلعه نو عموم مردم به خصوص جوانان و نو جوانان  صاحب یک سالن ورزشی شده اند و می توانند از این فضا به خوبی استفاده کنند .

وی درادامه خاطر نشان شد : فعالیت های محرومیت زدایی از آنجایی که برای مردم است لذت بخش و دلنشین است و چنین اقداماتی علاقه مردم را نیز به خدمتگذاران افزایش می دهد .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.