بسیجیان در دفاع از حریم ولایت سر از پا نمی‌شناسند

«سرگرد کمال محمد بیگی» با بیان اینکه امروز بسیجیان در جبهه جنگ نرم همچون شهدا در عرصه جنگ سخت نظامی حضور دارند، گفت: بسیجیان در دفاع از حریم ولایت سر از پا نمی‌شناسند و در همه عرصه‌های جامعه گوش ‌به‌ فرمان ولی امر مسلمین جهان، مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی‌ها، «سرگرد کمال محمد بیگی» با بیان اینکه امروز بسیجیان در جبهه جنگ نرم همچون شهدا در عرصه جنگ سخت نظامی حضور دارند، گفت: بسیجیان در دفاع از حریم ولایت سر از پا نمی‌شناسند و در همه عرصه‌های جامعه گوش ‌به‌ فرمان ولی امر مسلمین جهان، مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) هستند.

IMG_0090-Copy

وی با اشاره به اینکه دشمنان نظام اسلامی شبکه‌های ماهواره‌ای را برای بر هم زدن کانون گرم خانواده راه‌اندازی کرده اند، بیان داشت: کناره‌گیری از نماز جماعت در مساجد، عدم حضور در نماز جمعه و شرکت نکردن در مجالس فرهنگی، مذهبی آغاز انحراف و به بیراهه رفتن جوانان و نوجوانان ما است و این از نقشه‌های شوم دشمنان نظام اسلامی است که در ماهواره‌ها تبلیغ می‌شود.

فرمانده سپاه پاکدشت با تأکید بر اینکه نهاد مقدس بسیج در خط مقدم جبهه فرهنگی قرار دارد، بیان کرد: وجود پایگاه‌های مقاومت، موجب رونق برنامه‌های فرهنگی و مذهبی در مساجد می‌شود.

سرگرد بیگی خاطرنشان کرد: بسیجیان همواره مدافع ولایت و آرمان‌های انقلاب هستند و راز ماندگاری بسیج، حرکت در مسیر ولایت و رهبری است.

منبع:بسیج نیوز

انتهای پیام/ف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.