فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت :

بسیج باید بیش از گذشته با روحیه انقلابی در کنار مردم باشد

سرگرد پاسدار مجید درویشی در جمع بسیجیان پایگاه های مقاومت: بسیج باید بیش از گذشته با روحیه انقلابی در کنار مردم باشد و در رفع مشکلات مردم گام بردارد.

به گزارش پاکدشت ۲۴: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پاکدشت در ۲ تیر ماه۹۷ با حضور در پایگاه های مقاومت بسیج انصار المهدی (عج) و شهید راه چمنی حوزه مقاومت بسیج ۳ سیدالشهداء(ع) دیدار و با بسیجیان گفتگو کرد.

دراین دیدار ها درویشی به گفتمان انقلابی اشاره کرد و افزود: کشورما با گفتمان انقلابی دراین ۴۰ سال ضمن ایجاد بیداری اسلامی در جهان توطئه های دشمنان خارجی و داخلی را نقش برآب کرده است .

وی درادامه افزود: امروز دشمن با دست گذاشتن بر روی اقتصاد کشور و تاثیر آن بر زندگی مردم قصد دارد یکی از عنصر های اصلی این انقلاب که مردم هستند را از بدنه نظام  و انقلاب دور کند تا بتوانند این گفتمان انقلابی که بر گرفته از اسلام ناب محمد(ص) است را از بین ببرند  و باید بگوییم که ما با روحیه انقلابی خاری برچشمانشان خواهیم بود و همانند این سالها دراین عرصه نیز شکست خواهند خورد.

درویشی در جمع بسیجیان اظهار داشت: بسیج همیشه در عرصه های مختلف پای این انقلاب ایستاده است و این بار نیز بسیج باید بیش از گذشته با روحیه انقلابی در کنار مردم باشد و در رفع مشکلات مردم گام بردارد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت افزود: امروز بسیج به عنوان یکی از نهاد های انقلابی باید بار دیگر نشان دهد که در ترویج گفتمان انقلابی در صف مقدم است و هرجا نیاز باشدبا روحیه انقلابی وارد میدان شده و کار را جلو می برد.

وی تاکید کرد: امروز بسیج باید بیش از گذشته به فکر حل مشکلات مردم باشد باید بیش از گذشته در کنارمردم برای مردم کار کند .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پاکدشت دراین دیدار ها با بسیجیان نیز گفتگو کرد .

انتهای خبر /م

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.