بسیج سرمایه تمام نشدنی و بدون مرز است

خطیب نماز جمعه پاکدشت ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج به فرمانده کل قوا و بسیجیان سراسر کشور خاطرنشان کرد: بسیج یک دفتر و یا یک سازمان نیست. بسیج سرمایه تمام نشدنی و بدون مرز است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی‌ها، «حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حسن لزومی» در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرستان پاکدشت ضمن سفارش خود و همه برادران و خواهران ایمانی به تقوای الهی با بیان سخنان گوهربار حضرت زینب (س) وامام سجاد(ع) در دربار یزید گفت: سخنان حضرت زینب(س) وامام سجاد(ع) دربار یزید رامنقلب کرد. افشاگری های حضرت زینب (س) مانعی محکم برای تحریف نشدن حادثه کربلا بود.

 ۳۳da4وی با تاکید بر مفید بودن امر به معروف ونهی از منکر در زندگی اظهار کرد: امر به معروف ونهی از منکرکاربردهای فراوانی دارد. برای بهره مندی از این امر واجب باید اولین مخاطب خودمان باشیم.

امام‌جمعه شهرستان پاکدشت با اشاره به نقش نیروی انتطامی در برقراری امنیت در شهرستان افزود: نیروی انتطامی نقشی موثر در برقراری امنیت دارد. برخورده های محترمانه با برخی از موارد چون بد حجابی قابل تقدیر است

وی ادامه داد: مردم نباید خود را کنار بکشند و تمام بار امر به معروف و نهی از منکر را بر دوش نیروی انتظامی بگذارند. باید مثل همیشه یاری رسان نیروهای پر تلاش انتظامی باشیم . امر به معروف و نهی از منکر مسئله بسیار مهمی است.

خطیب نماز جمعه پاکدشت ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج به فرمانده کل قوا وبسیجیان سراسر کشور خاطرنشان کرد: بسیج یک دفتر و یا یک سازمان نیست. بسیج سرمایه تمام نشدنی وبدون مرز می باشد.

وی در ادامه افزود: امام علی(ع) در همه ی زمینه ها از جمله عبادت، زندگی، تعلیم و تربیت وخودسازی الگوی تمام بسیجیان است. امام خمینی(ره) در فکر جهانی کردن بسیج بودند. زیرا این بسیج است که می تواند ریشه کفر را در تمام دنیا به خشکاند.

امام‌جمعه شهرستان پاکدشت با محکوم کردن حملات تروریستی در بیروت، یمن، عراق، سوریه و پاریس گفت: رهبر فرزانه وعزیز، بیدار، بصیر وآگاه ما بارها به حامیان تروریست‌ها وتمام دنیا در خصوص مسئله تروریستها هشدار دادند. ولی گوش ندادند و نخواستند درک کنند. تروریستها مانند زنبور هستند که به لانه خود باز گشتند. ولی این مردم بی گناه بودند که مورد هدف تروریست‌ها تکفیری قرار گرفتند.

انتهای پیام/م

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.