بیش از ۲۲۰ انشعاب غیرمجاز در پاکدشت شناسایی شد

رییس اداره آبفای شهری پاکدشت گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ٢٢۵ فقره انشعاب غیرمجاز شناسایی و نسبت به قطع و جمع‌آوری تمامی این انشعابات اقدام گردید که پس از طی مراحل قانونی ٢٠٠ رشته از آن‌ها تبدیل به مجاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی‌ها، «علی ولی بغدادی» گفت: محدودیت منابع پایدار آب و بروز خشک‌سالی‌های اخیر که با کاهش نزولات جوی همراه بوده باعث شده تا تهیه آب سالم و بهداشتی برای مشترکین شرکت آبفا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار باشد.

۳۵۵۵۴_orig

وی اظهار کرد: علاوه بر محدودیت‌های ناشی از خشک‌سالی، پدیده انشعابات غیرمجاز نیز به معضلی جدی در امر آب‌رسانی محسوب می‌شود که برخی افراد سودجو از منابع آب شرب برای حوزه‌هایی غیر از شرب استفاده می‌کنند.

رییس اداره آبفای شهری پاکدشت افزود: آبفای شهری پاکدشت به‌منظور شناسایی مشترکین غیرمجاز علاوه بر بهره‌گیری از سیستم‌های پایش نامحسوس، از گروه‌های بازرسی نیز به‌منظور سرکشی از مناطق مختلف استفاده می‌کند تا انشعابات غیرقانونی و غیرمجاز در منطقه کشف و با آنان برخورد قانونی صورت گیرد.

این مقام مسئول تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ٢٢۵ فقره انشعاب غیرمجاز شناسایی و نسبت به قطع و جمع‌آوری تمامی این انشعابات اقدام گردید که پس از طی مراحل قانونی ٢٠٠ رشته از آن‌ها تبدیل به مجاز شد.

وی خاطرنشان کرد: زمانی که انشعاب غیرمجاز توسط مأموران آب و فاضلاب شناسایی می‌شود، نسبت به قطع آن اقدام و افرادی که از این نوع انشعابات استفاده می‌کنند به مراجع ذی‌صلاح معرفی می‌شوند.

انتهای پیام/ف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.