تمرین مختلط اسکیت‌بازان مرد و زن

تمرینات اسکیت‌بازان مرد و زن به صورت مختلط زیر نظر مربی ایتالیایی انجام می‌شود.

به گزارش خبرنگار پاکدشت۲۴ به نقل از  تهران نیوز ، چند روزی می‌شود که یک مدرس ایتالیایی برای آموزش اسکیت‌بازان ملی‌پوش کشورمان به ایران آمده است. حضور این  مدرس ایتالیایی که از چهره‌های شناخته شده اسکیت جهان محسوب می‌شود می‌تواند یک اتفاق مثبت برای این رشته ورزشی باشد.

اما اتفاق ناخوشایندی که در این میان رخ داد این بود که  تمرینات اسکیت‌بازان زیر نظر مربی ایتالیایی یه صورت مختلط برگزار شد. اتفاقی که نمی‌تواند قابل توجیه باشد زیرا با توجه به پوشش اسکیت‌بازان، لازم و ضروری بود که تمرینات آنها به صورت جداگانه برگزار شود.در ادامه تصاویری از تمرین مختلط اسکی‌بازان را مشاهده می‌کنید.

هنجارشکنی این بار در اسکیت/ تمرین مختلط اسکیت‌بازان مرد و زن زیر نظر مربی ایتالیایی+ عکسهنجارشکنی این بار در اسکیت/ تمرین مختلط اسکیت‌بازان مرد و زن زیر نظر مربی ایتالیایی+ عکسهنجارشکنی این بار در اسکیت/ تمرین مختلط اسکیت‌بازان مرد و زن زیر نظر مربی ایتالیایی+ عکسهنجارشکنی این بار در اسکیت/ تمرین مختلط اسکیت‌بازان مرد و زن زیر نظر مربی ایتالیایی+ عکسهنجارشکنی این بار در اسکیت/ تمرین مختلط اسکیت‌بازان مرد و زن زیر نظر مربی ایتالیایی+ عکس

منبع: میزان

 

انتهای متن/ر.آ

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.