جاماندگان اربعینی که با پای دل رفتند

مردم متدین و عاشورایی که از پیاده روی اربعینی جا ماندن امروز با پای دل برای عرض ارادت به امام حسین(ع) رفتند .

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پاکدشت۲۴ : در روز اربعین حسینی مردم ولایت مدار و عاشورایی که از پیاده روی اربعین جاماندند امروز با وجود سرما و گاهی اوقات بارش باران با پای دل از میدان امام حسین (ع) تا حرم مطهر شاه عبدالعظیم(ع) حرکت کردند.

img_%db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b1%db%b2%db%b0_%db%b1%db%b1%db%b5%db%b0%db%b0%db%b5
این حرکت نمادین از ساعت ۹ صبح آغازشد و زائران حسینی در ایستگاه های صلواتی با نوشیدنی های گرم همچون چای و شیر پذیرایی شدند .

پاکدشت ۲۴
مردم متدین و انقلاب به صورت خود جوش دراین مسیر عاشقی حاضر شدند ، عاشقانی که در میانشان پیر و جوان ،نوزاد و نوجوان ،مرد و زن به چشم می خورد آنان باسربندها و پرچم های سبز و سیاه که با ذکر یا زهرا(س)٬ یاحسین(ع) ،یا زینب(س) و لبیک یا خامنه ای (مدظله العالی )مزین بود در حال حرکت بودند .

photostudio_1479644208095

در این مسیری که شور حسینی موج می زد خانواده های تهرانی با وجود سرما و بارش پراکنده باران با پای پیاده و با گرمای وجودشان که از علاقه آنان به امام حسین (ع) منشاء داشت حرکت می کردند دختران و پسرانی که پای به پای پدارن و مادران خود گام برمی داشتند هرچند که از کاروان پیاده روی کربلا جا مانده بودن ولی با پای دل آمده بودن که ارادت خود را به ارباب بی کفن امام حسین (ع) و یارانش و همچنین حضرت زینب(س) نشان دهند .

photostudio_1479644614219

photostudio_1479645052270

در این پیاده روی نمادین برخی از شهرستان های استان تهران با برپایی ایستگاه های صلواتی در م

سیر زائران حسینی نقشی در این حضور پرشکوه داشته اند و شهرستان پاکدشت نیز به همت ناحیه مقاومت بسیج و حوزه کارگری بسیج ۱۱ امام حسن عسگری (ع)در محل میدان نارنج شهری از عاشقان حسینی پذیرایی کردند .

 

تصاویر این خبر در حال تکمیل است .

انتهای خبر / م

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.