جشنواره فجر، فرصتی برای نمایش توانمندی های شهرستان پاکدشت

نشست صمیمی مسئولان ارشد شهرستان پاکدشت با هیئت‌های ورزشی این شهرستان به‌ منظور اهمیت برگزاری جشنواره فجر ۹۳ در پاکدشت و انجام هماهنگی‌های لازم برای برپایی هرچه بهتر این مراسم برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها، فرماندار پاکدشت گفت: نقش ورزش در کاهش آسیب های اجتماعی بر کسی پوشیده نیست؛ اما متاسفانه فرهنگ ورزشی در میان اقشار جامعه محقق نشده و توجه به آن مغفول مانده است.

قاسمی فرزاد با اشاره به پتانسیل ورزش پاکدشت افزود: در سال جاری در بخش بانوان و آقایان شاهد موفقیت هایی بودیم که نه تنها برای خود مدال آوران ارزشمند بود، بلکه به نوعی در معرفی شهرستان نیز تاثیرگذار بود.

نماینده عالی دولت در شهرستان پاکدشت جشنواره فجر را فرصتی برای ظهور این پتانسیل قوی ارزیابی کرد و تصریح کرد: کلیه نهادها و ادارات مرتبط برای برگزاری این جشنواره آمادگی دارند تا هشتم بهمن ماه در کنار اداره ورزش و جوانان شکوه ورزش پاکدشت را به نمایش بگذارند.

فرهاد بشیری طی سخنانی در این نشست با اشاره به افزایش سرانه ورزش پاکدشت در بهمن ماه سال جاری، از افتتاح مجموعه ورزشی کارگران در دهه فجر با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد.

نماینده مردم شهرستان پاکدشت در مجلس شورای اسلامی، گسترش فرهنگ ورزش در جامعه را نیازمند بستر سازی دانست و گفت: باید در کنار فرهنگ‌سازی فضاهای ورزشی نیز فراهم و در دسترس باشد.

وی افزود: به همین منظور رایزنی‌های لازم با وزارت نفت برای اختصاص بودجه و تهیه اقلام ورزشی صورت گرفته ضمن اینکه ادامه ساخت استادیوم شهدای پاکدشت نیز علی‌رغم مشکلاتی که وجود داشت در حال انجام است.

بشیری وجود سد ماملو در شهرستان را فرصت مناسبی برای استفاده از ظرفیت آن در جهت توسعه ورزش‌های آبی چون قایقرانی دانست و عنوان کرد: این مهم در آینده برای بررسی بیشتر مورد مطالعه قرار خواهد گرفت.

در این نشست رئیس اداره ورزش و جوانان پاکدشت نیز، ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این اداره گفت: ظهور چهره های درخشان ورزشی چون علیرضا گودرزی که مقام قهرمانی جهان در رشته کشتی را برای پاکدشت به ارمغان آورده است؛ در کنار ورزشکارانی که طی سال گذشته عناوین جهانی، آسیایی و کشوری را به ویترینافتخارات ورزش پاکدشت افزودند، مهم ترین دستاورد این اداره طی یکسال گذشته است.

کامران پازوکی افزود: مسلما این موفقیت ها در سایه حمایت مسئولین و تلاش و کوشش پرسنل و هیئت های ورزشی اداره ورزش و جوانان محقق شده است.

وی به برنامه های درنظر گرفته شده اشاره کرد و تصریح کرد: اکثر این برنامه ها شکل اجرایی به خود گرفت، اما برخی از آنها به دلیل کمبود بودجه که معضل اصلی بسیاری از نهادهای دیگر نیز هست تا امروز لاینحل باقی مانده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان پاکدشت جشنواره فجر را فرصتی برای نمایش توانمندی های پاکدشت در عرصه ورزش دانست و ابراز امیدواری کرد با تلاش هیئت های ورزشی و ورزشکاران و استفاده از نظرات مسئولان شاهد برپایی هرچه بهتر این مراسم باشیم.

IMG_4139-1

IMG_4137-1

IMG_4140-1

منبع:روابط عمومی اداره ورزش

انتهای پیام/ف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.