جوابیه سازمان اتوبوسرانی شهرداری پاکدشت درباره حادثه فرسودگی یک اتوبوس

در پی درج خبری در پایگاه خبری تحلیلی پاکدشتی ها با عنوان “امیدهای مسافران به یأس تبدیل می شود؟ فرسودگی اتوبوس های پاکدشت، حادثه آفرید”، روابط‌ عمومی سازمان اتوبوسرانی پاکدشت علت حادثه مزبور را توضیح داد و گفت: این سازمان از هیچ گونه تلاشی برای خدمت رسانی مطلوب به شهروندان خود دریغ نمی کند.

در پی درج خبری در پایگاه خبری تحلیلی پاکدشتی ها با عنوان “امیدهای مسافران به یأس تبدیل می شود؟ فرسودگی اتوبوس های پاکدشت، حادثه آفرید” در تاریخ ۱۱آذر ماه سال جاری(که می توانید از اینجا مشاهده نمایید)؛ روابط‌ عمومی سازمان اتوبوسرانی پاکدشت جوابیه‌ای را برای پایگاه خبری تحلیلی پاکدشتی ها ارسال نموده است که طبق قانون مطبوعات این جوابیه منتشر می‌شود.

۲۱۵۸۹۶_orig22e

به آگاهی می‌رساند در مشکلی که اخیراً برای یکی از اتوبوس های خط پایانه خاوران-پاکدشت اتفاق افتاد، تمام تدابیر لازم برای به وجود نیامدن چنین مشکلاتی اندیشیده شده بود، اما مصداق بارز ضرب المثل “حادثه خبر نمی کند”، یک مشکل کوچکی در پیستون موتور این خودرو موجب ایجاد جرقه و متوقف شدن این خودرو شد و آن چه از دست راننده در آن لحظه بر می آمد پیاده کردن مسافران و تعمیر و راه اندازی مجدد آن بود که این امر به خوبی اجرا شد.

به گفته راننده این اتوبوس، امکان به وجود آمدن این گونه مشکلات برای هر وسیله نقلیه ای ممکن است، که وسایل نقلیه عمومی و آن هم بین جاده ای، جای خود را دارد.

گفتنی است روزانه بین ۳۰ تا ۴۰ هزار مسافر از ناوگان اتوبوسرانی پاکدشت استفاده می کنند. این حجم از مسافر فقط با ۶۵ تا ۷۰ اتوبوس جابه‌جا می‌شوند و از سال ۱۳۸۹ تاکنون حتی یک اتوبوس نیز به ناوگان حمل‌ونقل پاکدشت اضافه نشده است.

بدیهی است علی رغم نظارت روزانه این سازمان بر خودروهای خود، با این ناوگان فرسوده احتمال به وجود آمدن چنین مشکلاتی وجود دارد اما توقع داریم شهروندان نیز همکاری لازم را با ما داشته باشند و نیز شایسته است اصحاب رسانه ایجاد موج منفی نکنند و قصد در تصحیح عملکرد امور داشته باشند.

گفتنی است در صنایع کنونی کشور پیشرفت های چشمگیری قابل مشاهده است و البته کم و کاستی هایی هم دیده می شود که صنعت حمل و نقل و خصوصاً سازمان اتوبوسرانی شهرداری پاکدشت هم از این امر مستثنی نیست که باید گفت در چند سال اخیر تدابیر مثبتی برای حل مشکلات این ناوگان اندیشیده شده و برخی از آنها به منصه ظهور رسیده است و این سازمان از هیچ گونه تلاشی برای خدمت رسانی مطلوب به شهروندان خود دریغ نمی کند.

روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی شهرداری پاکدشت

توضیحات پایگاه خبری تحلیلی پاکدشتی ها

اصولاً اهداف رسانه، اطلاع رسانی و شفاف سازی است و سایت پاکدشتی ها تاکنون از این امر عدول نکرده و اطلاع رسانی صادقانه و روشنگری را پیشینه امور خود قرار داده و امید دارد تا با بیان مشکلات، مخصوصاً بیان مشکلات از زبان شهروندان، ابتدا پل ارتباطی بین شهروندان و مسئولین باشد و بعد از آن بتواند قدمی در مسیر مرتفع کردن مشکلات و توسعه و پیشرفت و آبادانی شهر عزیزمان پاکدشت داشته باشد که در حادثه اخیر هم “پاکدشتی ها” تنها پل ارتباطی بین شهروندان(مسافران اتوبوس مذکور) و مسئولین شهرستان بوده است که جز رسالت خود، هدف دیگری را در نظر نداشته و نخواهد داشت.

والعاقبه للمتقین

انتهای پیام/ف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۱ دیدگاه

  1. اصغر پاسخ

    چند روزی هست که تعداد اتوبوس های پاکدشت_تهران و بالعکس خیلی کم شده بطوریکه چون حجم مسافر زیاده، باید خیلی منتظر باشی تا یه اتوبوس بیاد. اکثرا هم اتوبوس های قیامدشت و شهرک انقلاب به عنوان کمکی میان مسافران رو میبرن پاکدشت