دیدار معاون سازمان قضایی با خانواده ۵ شهید در شهرستان پاکدشت

معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان قضایی نیروهای مسلح با حضور در منزل شهیدان حاج ولی‌الله قمی، حسن، رضا و علی مظفر و علی‌نقی محمدی با خانواده‌های این شهدای گرانقدر دیدار کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پاکدشتی ها، معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان قضایی نیروهای مسلح با حضور در منزل شهیدان حاج ولی ا… قمی، حسن، رضا و علی مظفر و علی نقی محمدی با خانواده این شهدای گرانقدر دیدار کرد.

DSC05837

رضا فضل زرندی در دیدار با خانواده شهید محمدی با بیان این که شهدا عزت و افتخار کشور هستند، گفت: همه ما وظیفه داریم راه شهدا که حفظ ارزش‌های اسلامی است و برای آن از جان خود گذشتند، ادامه دهیم.

در دیدار با خانواده شهید ولی الله قمی که مشاور فرهنگی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح نیز حضور داشت، فرزند شهید ضمن تقدیر از مسئولان سازمان قضایی به خاطر توجه به خانواده شهدا گفت: مسئولان بسیاری از زمان جنگ تحمیلی تاکنون به دیدار ما آمده اند و وعده حل مشکلات را داده اند و ما نیز هیچ توقعی نداشته ایم اما علی رغم این که شهید قمی مدت کمی در سازمان خدمت کرد اما همیشه مدیران سازمان ما را شرمنده خود کرده اند.

وی در ادامه، با بیان این که در عملیات مرصاد، منطقه پاکدشت ۲۴ شهید تقدیم انقلاب کرد،گفت: در سال ۶۷ زمانی که منافقین حمله کردند به دلیل شرایط ویژه و حساسی که وجود داشت شهید قمی و شهید مظفر به اتفاق چند نفر دیگر از اهالی پاکدشت با یک خداحافظی سرپایی، سوار بر مینی بوس به منطقه اعزام شدند.

این فرزند شهید افزود: شهید قمی به همراه برادران مظفر و شخص دیگری در سنگر بودند که مهمات آنان تمام می شود و با سنگ به منافقین حمله می کنند، منافقین متوجه می شوند که مهمات ندارند و یک نارنجک به داخل سنگر می اندازند و همه را به شهادت می رسانند.

همچنین در دیدار معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان قضایی نیروهای مسلح با خانواده شهیدان حسن، رضا و علی مظفر، مادر این سه شهید گرانقدر گفت: شهید حسن مظفر هیچ چیز را برای خود نمی خواست و الان که من گریه می کنم نه برای شهادت او بلکه برای این است وقتی که زنده بود دایم به فکر ضعفا و فقرا بود.

وی افزود: این شهید در خانه و اجتماع معلم بود و به همه درس زندگی می داد، درحالی خودش مشکل مالی داشت پول قرض می کرد و به فقرا می داد.

شایان ذکر است که شهیدان حسن و رضا مظفر و شهید ولی ا… قمی در دادگاه و دادسرای انقلاب پاسداران مشغول به خدمت بوده اند و هر سه نفر در عملیات مرصاد به درجه رفیع شهادت نائل آمدند و شهید علی نقی محمدی نیز هنگامی که دادیار دادسرای نظامی آذربایجان شرقی بود، بر اثر عوارض شیمیایی در سال ۱۳۷۲ به لقاء الله پیوست.

گفتنی است که فرمانده پایگاه بسیج امام رضا(ع) سازمان قضایی نیروهای مسلح  نیز در این دیدارها حضور داشت.

منبع:سازمان قضایی نیروهای مسلح

انتهای پیام/ف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.