معاون سیاسی انتظامی شهرستان پاکدشت :

حماسه ۹ دی برخاسته از بصیرت بود

جلسه ستاد گرامیداشت یوم الله ۹ دی در شهرستان پاکدشت تشکیل شد .

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پاکدشت ۲۴ : ستاد گرامیداشت حماسه ۹ دی در شهرستان پاکدشت با حضور “حجت الاسلام والمسلمین حسن لزومی” امام جمعه پاکدشت ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت” سرهنگ دوم پاسدار سعید موسی پور” معاون سیاسی انتظامی پاکدشت “حمید رضا چوبداری”، اعضاء شواری اسلامی ، بخشداران ، شهرداران و جمعی از مسئولین در محل حوزه علمیه امام جعفرصادق (ع) برگزارشد . ۴۱۴۵

دراین جلسه حمید رضا چوبداری ضمن گرامیداشت حماسه ۹ دی افزود: حماسه ۹ دی برخاسته از بصیرت و دشمن شناسی است ، ملت ایران برای حمایت در هر امر مهمی توجه به امام خویش دارند و این توجه بسیار جدی  و مهم است .

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان پاکدشت درادامه این جلسه اذعان داشت : در این  شهرستان تلاش خواهیم کرد این امر مهم محقق شود و همه دنیا توجه کنند که ما از رهبری صیانت می کنیم .

چوبداری در ادامه تاکید کرد : انتظار ما این است که همه دهیاری ها ، شهرداری ها ، بخشداری ها دراین مراسم حضوری جدی و مستحکم داشته باشند تا این حماسه بزرگ با اقتدار انجام شود .

درادامه معاون سیاسی وانتظامی شهرستان پاکدشت مطالبی در خصوص برگزاری مراسم گرامیداشت ۹ دی بیان کرد .

 آدم ها، یا بد هستند یا خوب

درادامه این جلسه امام جمعه شهرستان پاکدشت ضمن گرامیداشت حماسه ۹ دی اظهارداشت : آدم ها یا بد هستند یا خوب ، آدم های بد دوزبان دارند و دو صورت ولی آدم های خوب یک زبان دارند و یک صورت که باید ما در شناسایی آنها دقت کنیم .

حجت الاسلام والمسلمین لزومی درادامه اذعان داشت : لزوم تشخیص حق و باطل، داشتن بصیرت است و باید به این امر دینی توجه کرده  و نباید از کنار آن به راحتی عبور کنیم .

وی درادامه افزود: زمانی که بصیرت باشد تشخیص موضوعات درست  از نادرست ، در جای خود نقش مهمی را در سرنوشت یک ملت ایفا می کند، مخصوصا اگر آن موضوع به اصل نظام برگردد، اصلاً نباید به راحتی از آن عبور کنیم .  

این حماسه بزرگ بیانگر غیرت و تعصب دینی اسلامی

درادامه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پاکدشت ضمن گرامیداشت یو م الله ۹ دی افزود : مردم شریف  و متدین ما با داشتن اعتقادات مبنایی به ارزش های دینی، اسلامی و انقلابی،  با داشتن بصیرت ، آگاهی ، ولایت مداری، دین داری حق را از باطل تشخیص داده و با هدایت های  مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) حماسه ۹ دی را خلق  کردند.

سرهنگ دوم پاسدار سعید موسی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پاکدشت اشاره کرد: این حماسه بزرگ بیانگر غیرت و تعصب دینی و همچنین شعور سیاسی ملت ماست ، مردم با حضور خود در ۹ دی سال ۸۸ به فتنه گران و دشمنان ثابت کردند که اگر کسی بخواهد به ساحت مقدس ائمه معصومین (ع) و ولایت فقیه جسارتی کند تا پای جان ایستاده اند .

وی درادمه افزود: مردم در  این حماسه بزرگ ، با حضور خود در صحنه ضمن  نشان دادن روحیه استکبار ستیزی خود ، خط باطلی بر اندیشه های شیطانی دشمن کشیدند و بار دیگر مشت محکمی بردهان آنها کوبیدند.

دراین جلسه نقش هر کدام از نهاد ها ، سازمان ها ، ادارات در هرچه بهتر برگزاری شدن مراسم یوم الله ۹ دی مشخص و تبیین شد .    

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.