داعش نیرنگی برای مقابله با دستاوردهای مسلمانان است

نماینده ولی فقیه در شهرستان پاکدشت، داعش را بدل طالبان و القاعده عنوان کرد و گفت: این گروهک در زمره مسلمانان جای ندارند و یک نیرنگ برای مصادره دستاوردهای الهی مبارزات مسلمانان در مقابله با استعمار است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پاکدشتی ها، حجت الاسلام حسن لزومی امام جمعه شهرستان پاکدشت در خطبه های نماز جمعه این هفته با بیان اینکه توجه درست و دقیق به آیه های قرآن سبب رشد و کمال آدمی می شود گفت: مردم با رعایت صفات حسنه می توانند بدون هیچ حساب و کتابی وارد بهشت شوند و چه چیز لذت بخش تر از آنکه وقتی همه انسان ها در هول و هراس روز قیامت و به فکر پاسخگویی به اعمال گذشته خود هستند؛ عده ای بدون هیچ ترسی و در حالی که آرامش تمام وجود آنها را فرا گرفته است؛ به بهشت جاویدان وارد می شوند.

DSCF8733rr

وی فرهنگ بسیجی را حفظ ارزش ها و حکومت اسلامی خواند و اذعان داشت: حکومت اسلامی بر پایه فرهنگ بسیجی استوار است و این فرهنگ نباید منحصر به هفته مبارک بسیج باشد؛ بلکه باید در طی سال ترویج و گسترش یابد تا برکت آن به جامعه نیز انتقال یابد.

نماینده ولی فقیه در شهرستان پاکدشت به جنایات گروهک تروریستی داعش اشاره و اظهار داشت: داعش بدل طالبان و القاعده است که با شعار خلافت اسلامی کار خود را آغاز کرد و می خواهد نیروهای بسیاری را جذب کرد؛ اما باید توجه داشت که این گروهک، نه شیعه و نه سنی اند و در زمره مسلمانان جای ندارند.

امام‌ جمعه شهرستان پاکدشت درباره تمدید مذاکرات هسته ای نیز گفت: رهبر معظم انقلاب درباره تمدید مذاکرات فرمودند؛ به همان دلیلی که با اصل مذاکراه مخالف نبودیم با تمدید مذاکرات هم مخالف نیستیم.

وی با تقدیر از برگزاری کنگره جهانی بررسی خطر جریان‌ های افراطی و تکفیری از دیدگاه علمای اسلام تصریح کرد: پدیده تکفیر که امروز در قالب تئوری داعش، عملیاتی می شود، یک خدعه و نیرنگ برای مصادره دستاوردهای الهی مبارزات یکصد ساله مسلمانان در مقابله با استعمار است.

امام جمعه پاکدشت در ادامه ضمن با اشاره به شهادت سیاستمدار و روحانی شیعه آیت الله مدرس و تبریک روز مجلس، انتخاب وزیر علوم را مدرس گونه عنوان کرد و اذعان داشت: مجلس صلاحیت فردی را احراز کرد که فتنه را خط قرمز و خود را از سربازان نظام و ولایت می دانست و به حق مجلس بسیار خوب به وظیفه خود عمل کرد.

نماینده ولی فقیه در شهرستان پاکدشت با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نیروی دریایی،سالروز نیروی دریایی را ارج نهاد و خاطرنشان کرد: دریادلان نیروهای دریایی حافظ مرزهای آبی ایران اسلامی هستند.

انتهای پیام/ف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.