دستاوردهای معنوی و فرهنگی قابل مقایسه نیست

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت گفت: دستاوردهای معنوی و فرهنگی و بصیرت مردم در قبل و بعد از انقلاب اسلامی قابل مقایسه نیست.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پاکدشت ۲۴: سرهنگ دوم سعید موسی پور در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه پانزدهم بهمن ماه سال جاری ، با تبریک ولادت حضرت زینب  (س) و روز پرستار و گرامیداشت شهید آتش نشان بهنام میرزاخانی و یاد و گرامیداشت شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم به دستاوردهای انقلاب اسامی پرداخت.

وی  در رابطه با انقلاب شکوهمند اسلامی اظهار داشت: انقلاب اسلامی با هدف نزدیکی به خدا و رهایی مردم از ظلم رژیم طاغوت و استقلال در همه موارد با توکل به خدا و ائمه اطهار به رهبری امام خمینی (ره)، با همراهی مردم انقلابی بدست آمد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت با اشاره به ایستادگی و رشادت مردم انقلابی ایران به رهبری امام خمینی (ره) که از سال ۴۲ تا ۵۷ بدشت آمد افزود: هر انقلابی از ارکانی برخوردار است و انقلاب اسلامی ایران، انقلاب سرخ مکتب امام حسین (ع) است.
سرهنگ دوم سعید موسی پور اضافه کرد: مردم و روحانیت برای انقلاب زحمات بسیار کشیدند و شکنجه های سخت را تحمل کردند.
وی به مقایسه تحلیلی و آماری قبل و بعد از انقلاب اسلامی پرداخت و با اشاره به ابعاد و دستاوردهای مختلف انقلاب اسلامی در ابعاد مختلف افزود: دستاوردهای معنوی و فرهنگی و بصیرت مردم در قبل وبعد از انقلاب اسلامی قابل مقایسه نیست.
این مسوول در رابطه با دستاوردهای سیاسی بعد از انقلاب افزود: انقلاب اسلامی ایران، ما را از چنگال استعمار و سلطه ی انگلیس، آمریکا و شوروی سابق نجات داد.
 موسی پور خاطرنشان کرد: در جنگ جهانی دوم، زمانی که انگلیس و آمریکا و شوروی قصد تقسیم غنائم جنگی داشتند، به شاه ایران بی احترامی کردند، اما امروز، انقلاب برای ایران و مسوولان عزت و استقلال آورده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.