دستگیری باند جعل اسناد هویتی و اقامتی در شهرستان پاکدشت

فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت از دستگیری باند سه نفره جعل اسناد هویتی و اقامتی توسط ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی خبر داد.

IMAGE11416922114652

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها به نقل از پلیس، سرهنگ”سلمان آدینه وند” فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت در تشریح این خبر گفت:در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت یک باند جعل اسناد هویتی و اقامتی در سطح شهرستان، موضوع به طور ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود:ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی پس از یکسری اقدامات اطلاعاتی شبانه روزی موفق شدند محل اختفاء و فعالیت تمامی نفرات این باند را شناسایی کنند.

این مقام انتظامی اظهار داشت:پس از هماهنگی با مقام قضائی ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی در یک عملیات غافلگیرانه موفق به دستگیری تمامی اعضا این باند سه نفره که همگی از اتباع بیگانه بوده شدند.

سرهنگ”آدینه وند” ابراز داشت:در بازرسی از محل اختفا این متهمان، انواع مهرهای مربوط به اقامت و ده ها هلوگرام و گذرنامه ، پاسپورت و سربرگ های جعلی اداری کشف شد.

وی بیان داشت:در بازجویی از این افراد مشخص شد این مدارک شناسایی جعلی برای اتباع بیگانه غیر مجاز که قصد تردد و زندگی در استان های مرکزی کشور را دارند ساخته و به قیمت بالایی به آن ها واگذار می شود.

فرماند انتظامی شهرستان پاکدشت تصریح کرد:متهمان پس از تکمیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

انتهای پیام/ف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.