دولت به شهرستان پاکدشت سفر خواهد کرد

فرماندار شهرستان پاکدشت از سفر ریاست جمهوری و دولت به این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پاکدشتی ها، علیرضا قاسمی فرزاد روز یکشنبه در جلسه شورای برنامه ریزی پاکدشت که در محل فرمانداری این شهرستان تشکیل شد اظهار داشت: دولت در آینده ای نزدیک به استان تهران سفر خواهد کرد ، بنابراین لازم است مقدمات کار فراهم شده و پروژه هایی که با بیش از ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی رها شده اند در اولویت مطالبات قرار گرفته و به فرمانداری منعکس شود.

۱۹۰۸۳۶_۲۵۲وی به اشاره به اولویت های شهرستان پاکدشت در سفر ریاست جمهوری گفت: تکمیل کمربندی جنوبی، اجرای محور اتصالی شهید بابایی به پاکدشت، تجهیز مراکز اورژانسی و بیمارستانی، مسائل مربوط به امنیت و انتظامی، توسعه خدمات زیر ساختی نظیر آب، برق ، گاز و مخابرات ، توسعه بخش کشاورزی ، تامین آب شرب و کشاورزی مورد نیاز، توجه و حمایت از صنعتگران و فراهم آورند زیرساخت های توسعه اقتصادی منطقه از جمله نیازهای شهرستان پاکدشت می باشد.

وی اظهار داشت: درسفر استانی دولت به غیر از پروژه های عمرانی باید به طرح های بهداشتی، درمانی ، خدماتی ، آموزش و رفاهی توجه بیشتری شود و تلاش گردد که این نیازها جزو مصوبات دولت قرار گیرند.

قاسمی فرزاد افزود: سفر هیأت دولت به استان تهران و شهرستان پاکدشت برکات فراوانی را به همراه خواهد داشت و باعث می شود تا محرومیت های باقیمانده در این مناطق برطرف شود.

فرماندار شهرستان پاکدشت تصریح کرد: آنچه برای مردم و مسوولین این شهرستان به عنوان اولویت محسوب می گردد ، تکمیل و بهره برداری از بیمارستان ۱۳۰تختخوابی شهدای پاکدشت می باشد که مرحله اجرایی آن ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و باید نگاه ریاست جمهوری و وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی را نسبت به این مهم معطوف کنیم زیرا این مرکز بهداشتی قرار است تا خدمات خود را به بیش از ۵۰۰ هزار نفر ارائه کرد.

وی افزود : شهرستان پاکدشت در مسیر تردد زائران حرم مطهر امام رضا (ع) قرار دارد و به طور میانگین روزانه ۶۰ تا ۷۰ هزار خودرو از مسیر این شهرستان عبور می کنند ضمن این که در ایام سفرهای نوروزی و تابستانه ، این میزان سفر به بیش از ۱۱۰ هزار مورد در روز افزایش می یابد که این امر احتمال بروز حوادث جاده ای را افزایش می دهد.

فرماندار پاکدشت بیان داشت: تنها بیماستان شهرستان پاکدشت پاسخگوی نیاز شهروندان و مسافران نیست و راه اندازی بیمارستان شهدای پاکدشت بسیاری از مشکلات بهداشتی و درمانی پاکدشت را برطرف می کند.

منبع:ایرنا

انتهای پیام/ف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.