دیدار فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت با بسیجیان حوزه ۷امام موسی کاظم(ع)

سرگرد پاسدار مجید درویشی با بسیجیان حوزه مقاومت بسیج 7 امام موسی کاظم (ع)دیدار کرد .

به گزارش پاکدشت ۲۴ : فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پاکدشت سرگرد پاسدار مجید درویشی با بسیجیان حوزه مقاومت بسیج ۷ امام موسی کاظم (ع) دیدار و گفتگو کرد .

دراین نشست صمیمی فرمانده حوزه ۷ امام موسی کاظم(ع) سروان پاسدار جواد اشرف زاده ضمن خیرمقدم گویی و معرفی شواری آن حوزه و فرماندهان پایگاه ها  مطالبی را بیان کرد.

 

درادامه این نشست سرگرد پاسدار درویشی ضمن زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدای از  از زحمات بسیجیان  تقدیر و تشکرکرد و افزود : شما بسیجیان در سطح حوزه و پایگاه ها با تلاش خود در عرصه فرهنگی ، اجتماعی ،سازندگی ، محرومیت زدایی و غیره تا کنون تاثیر بسزایی برای مقابله با دشمن انجام داده اید و باید ادامه بدهید .

 

وی درادامه تاکید کرد : امروز دشمن به دنبال این است که با فعالیت در عرصه های مختلف به خصوص فضای مجازی جوانان متدین ، ولایتمدار و انقلابی ما را گمراه کند آنها سعی دارند با تغییر در باورها جوانان ما را از مسیر انقلاب دور کنند که با رهنمود های مقام معظم رهبری و تلاش های نهاد های انقلابی و ولایتمدار مانند بسیج و سپاه این کار رخ نداده است ولی باید حواسمان را جمع کنیم دشمن امروز دست از کار نکشیده است .

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پاکدشت در دیدار با بسیجیان اذعان داشت : امروز دشمنان این انقلاب و نظام قصد دارند بین مردم و انقلاب ،نظام و نهاد های مردمی همانند بسیج و سپاه فاصله ایجاد کنند و شما باید با کار های خدمات رسانی ،سازندگی ، محرومیت زدایی وغیره ضمن اثبات اینکه بسیج بزرگترین تشکل مردمی است و برای مردم است  نقشه دشمن را نقش بر آب کنید .

 

درانتها تابرخی از بسیجیان حوزه۹ امام موسی کاظم (ع) طی گفتگویی مطالبی را در راستای پیشرفت و شکوفایی بسیج بیان کردند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.