دادستان پاکدشت خبر داد

رئیس محیط زیست پاکدشت در اوین

دادستان پاکدشت گفت: رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پاکدشت در بند ۲۰۹ اوین بازداشت شده است.

به گزارش پاکدشت۲۴ ، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، رضا جزینی زاده با بیان این خبر اظهار داشت: در حال حاضر پرونده ( ع . ع) توسط مراجع قضایی در دست بررسی است و متهم در بازداشت موقت به سر می برد و تحقیقات از وی ادامه دارد.
وی تصریح کرد: بر اساس تاکیدات ریاست سازمان حفاظت محیط زیست مبنی بر برخورد بدون اغماض با هرگونه فساد اداری و مالی در این سازمان، اداره کل حراست برخورد جدی و قانونی با متخلفان را در دستور کار خود قرار داده و هیچ گونه حیاط خلوتی برای کارکنان متخلف و زیاده خواه وجود نخواهد داشت.
جزینی زاده با تاکید بر اینکه کشف این موارد و موارد قبلی نیز به جهت نظارت قوی حاکم بر سازمان است، گفت: اداره کل حراست به هیچ عنوان سفارش پذیر نیست و صرفا بر اساس دستورات ریاست سازمان و شرح وظایف ابلاغی از سوی مراجع امنیتی اقدام خواهد کرد.
وی خاطرنشان کرد: اداره کل حراست سازمان محیط زیست همواره آماده دریافت هرگونه اخبار، شکایات و پیشنهادهای هموطنان است و آنان می توانند با ورود به پورتال سازمان و لینک اداره کل حراست، اطلاعات خود را در این زمینه گزارش کنند.

رحیم علیش‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در پاکدشت گفت: رئیس اداره محیط زیست پاکدشت به علت فساد مالی دستگیر شده است.

دادستان پاکدشت درباره جزئیات این بازداشت افزود: این مسؤول تا زمان انجام مراحل تکمیلی تحقیقاتی پرونده، در بند ۲۰۹ بازداشتگاه اوین نگهداری می‌شود.

لازم به ذکر است، با پیگیری‌های خبرنگار فارس از دادستان شهرستان پاکدشت دستگیری «عزیز عبدل‌زاده» رئیس اداره محیط زیست این شهرستان تایید شد.

انتهای متن/ر.آ

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.