رشد ۵ برابری پرداخت زکات در شهرستان پاکدشت

فرماندار شهرستان پاکدشت در جلسه شورای زکات گفت: با پیگیری های انجام شده پرداخت زکات در پاکدشت رشد ۵ برابری داشته است که در این بحث نباید نقش موثر روحانیت و ائمه جماعت را نادیده گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها، جلسه بررسی و رسیدگی به امور زکات شهرستان پاکدشت با حضور فرماندار پاکدشت، امام جمعه، رییس اداره تبلیغات اسلامی و سایر اعضا برگزار شد.

r7knrl

علیرضا قاسمی فرزاد فرماندار شهرستان پاکدشت در جلسه شورای زکات گفت: برنامه ریزی در جهت توسعه و ترویج موضوع زکات وظیفه ای شرعی و قانونی است که لازم است از سوی مسئولان بیشتر مدنظر قرار گیرد.

وی افزود: زکات باید به عنوان وظیفه شرعی و قانونی در بین مردم گسترش یابد.

قاسمی فرزاد بر توجه بخشداری ها به لزوم جمع آوری زکات با کمک دهیاران و تبلیغات در بین کشاورزان اشاره کرد و تصریح کرد:‌ برنامه ریزی در جهت توسعه و ترویج موضوع زکات وظیفه ای شرعی و قانونی است که لازم است از سوی مسئولان بیشتر مدنظر باشد.

نماینده عالی دولت در پاکدشت اظهار داشت: اهمیت تأثیر پیگیری و نظرات روحانیون و ائمه جمعه در گسترش این موضوع قابل پوشش نیست تا جایی که با پیگیری های انجام شده پرداخت زکات در پاکدشت رشد ۵ برابری داشته است که در این بحث نباید نقش موثر روحانیت و ائمه جماعت را نادیده گرفت.

این مقام مسئول عنوان داشت: با تبلیغ و آموزش به کشاورزان، سهم شهرستان ارتقا خواهد یافت و با توجه به سیاست های تشویقی کمیته حضرت امام خمینی(ره) و همچنین توجه ویژه استاندار محترم تهران در این خصوص، لزوم دقت بیش از پیش ضروری است.

DSC_3382_thumb

DSC_3397_thumb

DSC_3375_thumb

DSC_3381_thumb

منبع:روابط عمومی فرمانداری

انتهای پیام/ف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.