ساختمانی ۳ طبقه در فرون آباد فرو ریخت+ تصاویر

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان پاکدشت از ریزش آوار یک ساختمان مسکونی سه طبقه در شهر فرون آباد خبر داد و گفت: خوشبختانه با اقدام سریع امدادگران، این حادثه بدون مصدومیت همراه بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها، ابراهیم تاجیک نوری، رییس جمعیت هلال احمر پاکدشت اظهار داشت: عصر روز گذشته، در پی اعلام گزارش مرکز کنترل وهماهنگی عملیات امداد ونجات EOC جمعیت هلال احمر استان تهران با مرکز پاکدشت در خصوص ریزش یک واحد مسکونی ۳ طبقه در شهر فرون آباد، ۲ تیم عملیاتی از مرکز اداری و پایگاه شهدای مظفر جمعیت هلال احمر با تجهیزات آوار برداری به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: پس از اقدامات اولیه توسط تیم های عملیاتی، امدادگران به موقع، ساکنین را از ساختمان در حال تخریب خارج کردند.

رییس جمعیت هلال احمر پاکدشت تصریح کرد: در بررسی های به عمل آمده از محل ریزش ساختمان مشخص شد که با وجود سالم بودن دیواره ها، سقف های هر سه طبقه به دلیل عدم استحکام فرو ریخته است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: خوشبختانه به دلیل اقدام سریع امدادگران در خروج ساکنان از ساختمان، به کسی آسیب نرسید و این حادثه بدون مصدومیت همراه بود.

تاجیک نوری ابراز داشت: در این عملیات عوامل امدادی آتش نشانی و نیروی نیز انتظامی حضور داشتند.

وی از شهروندان درخواست کرد تا در هنگام بروز هرگونه حوادثی با امدادگران هلال احمر و سایر نیروهای امدادی همکاری لازم را داشته باشند.

IMG_0489

IMG_0495

IMG_0519

IMG_0509

IMG_0520

انتهای پیام/ف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.