شورای شهر فرون آباد نگاه تعصبی و قومیتی ندارد/ هر چیزی را امضا و تأیید نمی‌کنیم

رییس شورای شهر فرون آباد گفت: برخی با القای نگاه غلط به شورا و قرار دادن چوب لای چرخ این شهر مظلوم، باعث بدبینی مردم به این مجموعه‌حساس می‌شوند درحالی‌که باید بدانند؛ شورای اسلامی شهر فرون آباد پشت سر هیچ‌کس مخفی نشده است. نگاه تعصبی و قومیتی ندارد. بر طبق قوانین برای آبادانی و توسعه شهر در تلاش است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها، «احمد آرامی» در دیدار صمیمی با مردم فرون آباد در مسجد المهدی(عج) گفت: پس از انتخاب اعضای دوره چهارم شورای اسلامی شهر فرون آباد، آقای «علی بندعلیان» شهردار وقت، انتخاب نشد بلکه ابقا شد.

B_c75e1c54-eb5d-4

وی اظهار کرد: پس از مدت‌ها در دی‌ماه سال ۹۳ و با توجه به محرومیت این شهر، فعالیت بدون حساب‌وکتاب پیمانکاران و عدم پاسخگویی مسئولان وقت، شورای شهر تصمیم به قطع همکاری با شهردار وقت گرفت؛ چون شهر تازه تأسیس فرون آباد، مدیری لایق، صادق و امین را می‌طلبید.

رییس شورای شهر فرون آباد افزود: فرون آباد در سال ۸۹ بدون آماده بودن زیرساخت‌های آن، تبدیل به شهر شد اما آیا برای حل مشکلات تلاش و پیگیری‌های مستمر انجام شد؟ اگر در سیطره تهران بودیم شاید وضع موجود بهتر از این بود.

آرامی ابراز کرد: باید پذیرفت که در شهر فرون آباد قوانین شهری حاکم است؛ گرچه زیرساخت‌های آن فراهم نیست و مشکلات فراوان است.

وی بیان کرد: شورای اسلامی شهر پس از استعفای شهردار وقت، با انتخاب آقای سالاری به‌عنوان سرپرستی صادق و امین، راه نفوذ بسیاری از تخلفات بسته شد و این فرد شایسته در مدت ۳ماه سرپرستی شهرداری خدمات شایانی ارائه کرد.

آرامی عنوان کرد: برای انتخاب شهردار جدید با ۱۸ نفر گفتگو کردیم که درنهایت آقای گودرزی راد با ۱۴ سال سابقه کاری ممتاز و سلامت کاری، سمت خطیر شهرداری فرون آباد را عهده‌دار شد.

این مقام مسئول تصریح کرد: باید نگاه ویژه به فرون آباد داشت. برخی با القای چهره زشت، نگاه غلط به شورا و قرار دادن چوب لای چرخ این شهر مظلوم، باعث بدبینی مردم به این مجموعه‌حساس می‌شوند درحالی‌که باید بدانند؛ شورای اسلامی شهر فرون آباد پشت سر هیچ‌کس مخفی نشده است. نگاه تعصبی و قومیتی ندارد. بر طبق قوانین برای آبادانی و توسعه شهر در تلاش است. در حوزه سیاست، خط ولایت و رهبری را دنبال می‌کند. هر چیزی را امضا و تأیید نمی‌کند و بنابراین است که شرمنده مردم نشده و روزنه خیانت را ببندیم چون نیت اعضای شورا خدایی است.

انتهای پیام/ف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.