طرح آزادسازی در محور شهدای رحیمی انجام شد/ افتتاح پل روگذر کارگر شمالی و جنوبی تا پایان امسال

در استمرار آزادسازی های انجام شده در شهر پاکدشت که به صورت بی وقفه ادامه دارد؛ حدود ۲۰۰ متر مربع از املاک واقع در طرح آزادسازی محور شهدای رحیمی با حضور داریوش پازوکی شهردار پاکدشت و معاونین وی، تخریب و تعریض شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها، شهردار پاکدشت در این خصوص اظهار داشت: یکی از ضرورت های هر شهر، ایجاد معابر استاندارد و تنظیم ترافیک است و از طرفی به دلیل وجود بافت روستایی در شهر و عبور بزرگراه امام رضا(ع) از وسط شهر پاکدشت، معابر کنونی پاسخگوی عبور و مرور شهروندان و مسافرین عبوری و زائرین حضرت امام رضا(ع) نمی باشد. از این رو با حمایت های شورای اسلامی شهر پاکدشت در یکسال گذشته ۳۰ درصد از بودجه شهرداری برای این امر حیاتی هزینه شده است.

داریوش پازوکی تصریح کرد: با بررسی های کارشناسی در سال گذشته ۸ محور و در سال جاری ۴ محور مهم در طرح آزادسازی قرار گرفته که به ترتیب با مالکین توافق و نسبت به آزادسازی و جبران خسارات مالکین اقدام می گردد.

وی محور شهدای رحیمی، خیابان شهید رجایی خاتون آباد، خیابان شهید خان محمدی، خیابان شهید کارخانه، خیابان شهید باهنر، خیابان علامه حصارامیر، خیابان امام حمینی(ره) یبر، بلوار سپاه، بلوار کشاورز قوهه و کارخانه پیمان را از نمونه های مهم طرح آزادسازی برشمرد و ابراز داشت: سعی داریم با احداث و استانداردسازی خیابانهای موازی با محور امام رضا(ع) در داخل شهر و تردد شهروندان پاکدشتی از این محورها از حجم ترافیک بلوار امام رضا(ع) بکاهیم.

picture_757

شهردار پاکدشت همچنین از اجرای کامل طرح پل روگذر کارگر شمالی جنوبی پاکدشت خبر داد و افزود: به حول و قوه الهی تا پایان سال جاری این طرح بزرگ به نتیجه می رسد که با افتتاح این پل روگذر و ارتباط شمال و جنوب شهر پاکدشت، به میزان ۴۰ درصد از تردد شهروندان به محور امام رضا(ع) کاسته می شود.

این مقام مسئول از افتتاح دوربرگردان اداره برق نیز در آینده نزدیک خبر داد و گفت: عملیات دوربرگردان مقابل اداره برق مراحل پایانی خود را می گذراند و پس از آن اصلاح ورودی خاتون آباد و میدان پارچین در دستور کار مدیریت شهری قرار خواهد گرفت که با تکمیل شدن این پروژه ها و آزادسازی معابر، ان شاء الله مشکل ترافیک بلوار امام رضا(ع) تا ۱۰ سال آینده برطرف می گردد.

وی ضمن قدردانی از همراهی شهروندان عزیز عنوان کرد: ما امانت دار شهروندان عزیز هستیم و هرگونه توسعه و تعالی درشهر مستلزم حضور فعال و مسئولانه شهروندان است و بدون مشارکت آنان اتفاق مهمی در شهر نخواهد افتاد.

پازوکی، دانش محوری در مدیریت شهری و مطالعات راهبردی را از دیگر برنامه های مهم در حال اجرا در پاکدشت دانست و خاطرنشان کرد: چندین طرح مطالعاتی در شهر در حال اجراست که نشان می دهد استفاده دانش روز در مدیریت شهری پاکدشت به عنوان یک اصل و به همت مدیران شهری در سطوح مختلف قرار گرفته است.

انتهای پیام/ف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۱ دیدگاه

  1. فاطمه محمدی پاسخ

    سلام چرا صفحه مربوط به پیگیری اخبار مشکلات شهرستان را از روی سایتتون برداشتید.
    چه کسی باید جوابگوی کاغذ هایی که جدیداً شهرداری پاکدشت به دم خونه های مردم گذاشته و درخواست پرداخت عوارض کرده رو بده حالا عوارض برا جایی که شهرداری داخلش کار های عمرانی، فضای سبز و … کنه هیچ مشکلی نداره ولی عوارض برای شهرکی مثل شهرک نرگس پاکدشت که هیچ چیزی از شهرداری داخلش رویت نمیشه و مشکلاتش رو کل ایران فهمیدن ولی انگار مسئولین شهرستان نمی خواهند بفهمند رو عوارض چ حکمی رو داره وقتی هیچ کاری و اسه این شهرک نکردند. لطفا پیگری کنید…