طرح ضربتی مقابله با سد معبر اجرایی شد

معاون خدمات شهری شهرداری پاکدشت از اجرای طرح ضربتی مقابله با سد معبر در این شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها، حسین شصتی با اعلام این خبر گفت: صبح امروز حوزه معاونت خدمات شهری با انجام طرح ضربتی مقابله با سد معبر، نقاط محور ترانزیتی امام رضا(ع) را از این معضل پاکسازی کرد.

wfaf (1)

وی با تاکید بر اینکه بزرگراه امام رضا(ع) از نقاط پرتردد و شلوغ شهر پاکدشت است؛‌ اضافه کرد: بر همین اساس،‌ سد معبر و بساط افراد مختلف در نقاط مختلف،‌ تردد را با مشکل مواجه می‌سازد که این امر نیاز به جدیت برای برخورد را تشدید می‌کند.

این مقام مسئول طرح ضربتی را شامل جمع‌آوری تمام بساط افراد دوره ‎گرد، وانت ‎بارها و چرخ‌های فروش اجناس و اغذیه عنوان کرد.

معاون شهردار پاکدشت خاطرنشان کرد: شهرداری پاکدشت عزم خود را برای ادامه طرح مبارزه با سد معبر جزم کرده و طی مراحل مختلف اجرای طرح، می‌کوشیم این معضل را از چهره شهر دور کنیم.

وی اجرای موفق این طرح را در گرو همکاری شهروندان، فرمانداری، نیروی انتظامی، پلیس راهور و مجموعه خدمات شهری شهرداری پاکدشت برشمرد.

معاون خدمات شهری شهرداری پاکدشت ضمن تقدیر و تشکر از دادستان محترم پاکدشت، فرماندار محترم و فرمانده محترم انتظامی اظهار کرد: امیدواریم با تشکیل کارگروه ستاد ساماندهی سد معابر و حضور پررنگ سایر ادارات ذی ربط، این طرح به طور مستمر ادامه داشته باشد.

گفتنی است، هادی تمهیدی، معاون سیاسی- انتظامی فرمانداری پاکدشت نیز به منظور بازدید از این طرح حضور داشت.

انتهای پیام/ف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.