فرماندار پاکدشت :

به فرموده امام ” امریکا را زیرپا له می کنیم “

در یوم الله 13 آبان مردم شهید پرور، متدین و انقلابی شهرستان پاکدشت با حضوری پرشور بار دیگر سیلی محکمی بردهان دشمنان زدند و انزجار خود را نسبت به استکبار جهانی یعنی امریکا واسرائیل نشان دادند

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پاکدشت ۲۴ : در یوم الله ۱۳ آبان مردم شهید پرور، متدین و انقلابی شهرستان پاکدشت با حضوری پرشور بار دیگر سیلی محکمی بردهان دشمنان زدند و انزجار خود را نسبت به استکبار جهانی یعنی امریکا واسرائیل نشان دادند .

_dsc2818-copy

امریکا رازیرپاله می کنیم

دراین مراسم فرماندار شهرستان پاکدشت با مشتان گره کرده ضمن گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان و با بیان فرموده امام خمینی (ره) صحبت های خود را آغاز کرد .

مهندس صادقی در ابتدای سخنان خود افزود : امام خمینی (ره) فرمودند ” ما امریکا را زیر پا له می کنیم ” و ما نیز امروز همین را می گوئیم و ملت ایران مدافع مظلومان جهان است و به فرموده امام خمینی (ره) ” امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند” .

_dsc2872-copy _dsc2877-copy

وی درادامه در خصوص دشمنی امریکا افزود: امریکا دشمنی خود با ملت ما را از اول انقلاب تا به امروز ادامه داده و مردم ما تا به امروز در مقابل دشمنان ایستادگی کرده اند .

استکبار جهانی در حمایت گروه های تروریست

مهندس صادقی فرماندارشهرستان پاکدشت در مراسم یوم الله ۱۳ آبان افزود: امروز به کمک غرب و استکبار جهانی گروه های تروریستی همانند داعش در حال حمایت مالی و نظامی هستند وعلیه کشورهایی همانند سوریه، لبنان و یمن اقدام کرده و مردم بی گناه و مظلوم را به خاک و خون می کشند.

_dsc2888-copy _dsc2882-copy

وی با اشاره به حمایت ازمظلومین جهان وهمچنین فداکاری، رشادت و شجاعت دانش آموزان و دانشجویان مطالب خود را ادامه داد: در۱۳ آبان ۵۷ دانش آموزان انقلابی در دانشگاه تهران  مظلومانه به شهادت رسیدند ودر سال ۵۸ لانه جاسوسی امریکا توسط دانشجویان متدین و انقلابی خط امام خمینی (ره) تسخیر شد .

_dsc2899-copy _dsc2900-copy

فرماندارشهرستان پاکدشت از  حضور پرشور مردم و دانش آموزان متدین، انقلابی و همیشه درصحنه پاکدشت تقدیر و تشکرکرد.

_dsc2902-copy _dsc2863-copy

دراین مراسم گروه سرود عاشقان ولایت از بسیج دانش آموزی شهرستان پاکدشت به اجرای سرود حماسی ویژه روز ۱۳ آبان پرداخت.

_dsc2825-copy _dsc2846-copy

دراین مراسم مردم انقلابی شهرستان پاکدشت همزمان با قرائت بیانیه روز ۱۳ آبان که توسط بسیج دانش آموزی خوانده شد، با شعار های “مرگ برامریکا” و “مرگ براسرائیل “مهرتایید براین بیانیه زدند.

_dsc2895-copy _dsc2908-copy

انتهای پیام/ر.آ

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.