فرهادی رای لازمه را برای حضور در وزارت علوم به دست خواهد آورد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: با روحیه ای که از محمد فرهادی گزینه دولت برای تصدی وزارت علوم سراغ دارم، او رای اعتماد لازم را از مجلس خواهد گرفت.

۲۴۱۱۴_orig

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پاکدشتی ها، فرهاد بشیری نماینده مجلس شورای اسلامی درباره جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با محمد فرهادی گزینه پیشنهادی وزارت علوم گفت: فرهادی و همراهانشان در کمیسیون حضور پیدا کردند و به سوالات و ابهامات اعضای این کمیسیون پاسخ دادند.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی درباره سئوالات مطروحه در این جلسه گفت: محوریت سوالات بر اساس بورسیه ها، فتنه و کسانی که صلاحیت کار در وزارت علوم را ندارند بود که فرهادی هم در این زمینه پاسخ هایی را به این کمیسیون ارائه کرد.

وی ادامه داد: از دید مجلس فرهادی نسبت به گزینه های پیشین دولت برای وزارت علوم مناسب تر است و فکر می کنم دولت و مجلس در خصوص وی به همگرایی خوبی رسیده اند.

وی در ادامه گفت: در مجموع با توجه به اراده فرهادی برای گرفتن رای اعتماد از مجلس و برنامه های ارائه شده او که بر اساس منویات قانون اساسی و مقام معظم رهبری است و همچنین دفاع شایسته‌ی او از وزانت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به نظر  می رسد نتایج خوبی از این جلسه حاصل شود.

وی با اشاره به خواسته های نمایندگان از گزینه پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت علوم، اظهار کرد: خواسته ما از فرهادی این است که با متانتی که دارد وزارت علوم را هدایت کرده و در راستای رسیدن به افق ها و برنامه های دانشگاه ها تلاش کند.

بشیری در پایان با اشاره به نتایج حاصله از این جلسه گفت: با توجه به شرایط و گفته‌های فرهادی و منطقی بودن پاسخ های داده شده توسط او، به نظر من فرهادی رای لازمه را برای حضور در وزارت علوم به دست خواهد آورد.

جلسه بررسی صلاحیت محمد فرهادی روز چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۳ در مجلس برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.