فرهنگ سازی راهکار مقابله با پدیده شوم اعتیاد است

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان پاکدشت، فرهنگ سازی را راهکار مقابله با پدیده شوم اعتیاد دانست و دوستان ناباب، خانواده ناسالم و کم ‌توجهی والدین به فرزندان را از مهم ترین علل این بلای خانمان سوز برشمرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها، سرهنگ علیزاده در حاشیه جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پاکدشت با بیان اینکه اعتیاد یک بیماری روحی، روانی و جسمی است اظهار داشت: امروز باید با فرهنگ سازی در جهت ریشه کن نمودن این آسیب بزرگ اجتماعی و بلای قرن تلاش کرد.

۱۱۹stt

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان پاکدشت افزود: دوستان ناباب، خانواده ناسالم و کم ‌توجهی والدین به فرزندان، از مهم ترین علل ورود به پدیده شوم اعتیاد است.

وی از برخورد جدی با خرده فروشان مواد مخدر خبر داد و تصریح کرد: ماموران با اجرای موفق عملیات های غالفگیرانه، تعداد ۵۰۰ خرده فروش مواد مخدر را دستگیر و بیش از ۸۰ کیلوگرم انواع ماده مخدر را کشف کردند.

این مقام انتظامی بیان داشت: به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر برنامه های متعددی در راستای آگاه ‌سازی نسبت به مضرات موادمخدر پیش بینی و در نظر گرفته شده است.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان پاکدشت عنوان کرد: در طی این هفته، مراسم امحا مواد مخدر با حضور مسئولان برگزار می‌شود.

سرهنگ علیزاده خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند در صورت برخورد با موارد مشکوک و همچنین فعالیت های مجرمانه توزیع کنندگان مواد مخدر، موضوع را از طریق تلفن مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در اختیار عوامل انتظامی قرار دهند.

گفتنی است، ششم تیرماه مصادف با ۲۶ ژوئن روز جهانی مبارزه با مواد مخدر نامگذاری شده است.

انتهای پیام/ف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.