فضای آموزشی مورد نیاز مسکن مهر پاکدشت تأمین شده است

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان پاکدشت گفت: فضای آموزشی مورد نیاز پروژه های مسکن مهر پاکدشت تأمین شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پاکدشتی ها، ایوب اسداللهی اظهارداشت: عملیات آماده سازی پرژه مسکن مهر شهرستان پاکدشت از اواخر سال ۸۸ در زمینی به مساحت ۱۵۰ هکتار آغاز شد و احداث واحدهای مسکونی از ابتدای سال ۸۹ آغاز و تاکنون اجرای آن بیش از ۹۸ و نیم درصد پیشرفت فیزیکی داشته و بسیاری از افراد در آن ساکن می باشند.

SANYO DIGITAL CAMERAوی افزود: تأمین زیرساخت های مورد نیاز واحدهای مسکونی یکی از مهمترین برنامه های دولت در شهرستان پاکدشت می باشد که فضاهای آموزشی یکی از مهمترین این زیرساخت ها می باشد.

اسداللهی اظهار داشت: با تلاش های صورت گرفته در اداره کل مسکن و شهرسازی استان تهران، تاکنون ۲ باب مدرسه ۲۰ کلاسه ، ۲ باب مدرسه ۱۵ کلاسه و یک باب مدرسه ۱۰ کلاسه در این مجتمع مسکونی احداث و به بهره برداری رسیده است .

وی تصریح کرد: همچنین به منظور تأمین فضاهای فرهنگی مجتمع مسکونی مهر ۲ باب مسجد محلی با زیربنای ۳۰۰متر مربع و یک باب مسجد جامع با زیربنای یک هزار و ۵۰۰ متر مربع توسط اداره راه و شهرسازی احداث و به بهره برداری رسیده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی پاکدشت افزود : به منظور تأمین زیرساخت های بهداشتی این شهرک، زمینی به مساحت ۶۲۱ مترمربع تحویل شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت شده که در آن درمانگاه و پایگاه اورژانس احداث گردد.

وی افزود: یکی از مهمترین پروژه های راه سازی شهرستان پاکدشت، احداث کمربندی این شهرستان است که با توجه به قرار گرفتن این شهرستان در مسیر ترانزیتی شرق کشور و مسیر جاده امام رضا(ع) ، احداث آن در اولویت قرار دارد.

اسداللهی بیان داشت: اجرای این پروژه از سال ۸۶ آغاز شده که با حضور وزیر راه و شهرسازی در شهرستان پاکدشت مقرر گردید این کمربندی به صورت آزاد راه احداث و به بهره برداری برسد.

منبع:ایرنا

انتهای پیام/‎ف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.