مردم، تأمين كننده واقعي امنيت هستند

فرماندار شهرستان پاكدشت در آيين توديع و معارفه فرمانده نيروي انتظامي شهرستان پاكدشت ضمن تبريك هفته بسيج گفت: بسيجيان با حماسه هايي كه آفريدند به افسانه ها عينيت بخشيدند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پاکدشتی ها، عليرضا قاسمي فرزاد فرماندار شهرستان پاكدشت در آيين توديع و معارفه فرمانده نيروي انتظامي اين شهرستان با اشاره به […]

فرماندار شهرستان پاكدشت در آيين توديع و معارفه فرمانده نيروي انتظامي شهرستان پاكدشت ضمن تبريك هفته بسيج گفت: بسيجيان با حماسه هايي كه آفريدند به افسانه ها عينيت بخشيدند.

ttrthhs757

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پاکدشتی ها، عليرضا قاسمي فرزاد فرماندار شهرستان پاكدشت در آيين توديع و معارفه فرمانده نيروي انتظامي اين شهرستان با اشاره به در پيش بودن هفته بسيج، گفت: در دوران دفاع مقدس به عينه نقش پررنگ بسيج را مشاهده كرديم.

كالبد بسيج از بطن مردم است

وي با بيان اينكه اگر بسيج نبود، امروز كشور تكليف مشخصي نداشت، افزود: ويژگي منحصر به فرد بسيج اين است كه كالبد بسيج از بين مردم است و با دم مسيحايي امام(ره) كه در آن دميده شد آن را براي ابديت جاويد ساخت.
قاسمي فرزاد ادامه داد: بسيجيان با حماسه هايي كه آفريدند؛ تمام واژه هايي كه از جانفشاني در افسانه ها بود را عينيت بخشيدند و آن را در جبهه ها به طور واقعي به منصه ظهور رساندند.

مردم، تأمين كننده واقعي امنيت هستند

رييس شوراي تأمين شهرستان پاكدشت تأمين كننده واقعي امنيت را مردم عنوان كرد و اظهار داشت: ناجا حافظ اين نظم و انضباط موجود است و پليس، بسيج و ديگر نيروهاي انتظامي بايد اين آرامش را حفظ كنند كه البته نيروي انتظامي پيش قراول آن است.

فرماندار پاكدشت با اشاره به اينكه پليس در قبل از انقلاب به يك چهره منفي تبديل شده بود، تصريح كرد: با درايت امام(ره) نيروي انتظامي بعد از انقلاب چهره مثبتي به خود گرفت و امروز مردم پليس را به عنوان امين خودشان قبول دارند.

وي اذعان داشت: امروز اعتقادات ديني و مذهبي، با اهميت ترين سرمايه پليس است.

قاسمي فرزاد با بيان برنامه ريزي مناسب براي حل مشكلات گذشته و استقرار آرامش در شهرستان پاكدشت گفت: با توجه به ارزيابي جرائم 32گانه شاخص هاي عملكردي نيروي انتظامي امروز كارنامه قابل قبولي در شهرستان داريم و قطعاً حفظ و حراست و ارتقاء آن از سوي مردم قابل انتظار است.

وي در پايان سرهنگ قدسي فرمانده سابق نيروي انتظامي شهرستان پاكدشت را افسري لايق و دلسوز و ولايت مدار خواند كه تمام تلاش خود را براي خدمت به مردم كرده است و خواستار ادامه خدمت اين افسر رشيد اسلام در سمت مشاور انتظامي در فرمانداري پاكدشت شد.

انتهای پیام/ف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.