آیت‌الله خاتمی در خطبه‌های نماز جمعه تهران:

مردم ما همه فتنه‌ها را خنثی کردند/ما با فضای مجازی مخالف نیستیم/به جای حرف‌های حاشیه‌ای و چالشی، به درد مردم برسید

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: به داد مالباختگان برسید و نگذارید واحد‌های تولیدی تعطیل شوند، به جای حرف‌های حاشیه‌ای و چالشی، به درد مردم برسید.

به گزارش پاکدشت ۲۴ : آیت‌الله سیداحمد خاتمی خطیب موقت نماز جمعه تهران در خطبه های امروز نماز جمعه اظهار کرد: انقلاب ما بدون نام امام خمینی بی هویت است و شناسنامه انقلاب اسلامی ما امام راحل عظیم الشان است.

وی افزود: تداوم انقلاب اسلامی از رهگذر عمل به رهنمودهای امام راحل  می گذرد و الحمدالله رهنمودهای ایشان زنده است.

خطیب موقت نماز جمعه تهران ادامه داد: انقلاب اسلامی نعمت بزرگ خداوند بر جهان اسلام و مردم عزیز ایران بود که نعمت امنیت، خودباوری ملی، استقلال و … را به همراه داشت.

آیت الله خاتمی تصریح کرد: دشمنان با بازی های کودکانه به دنبال آسیب زدن به انقلاب بودند که با حضور مردم در راهپیمایی ها خنثی شد و حاوی این پیام بود که تا آخرین قطره خون  پای انقلاب ایستاده ایم.

وی تاکید کرد: مردم ما همه فتنه ها را خنثی کردند، ای مردم هر جا توطئه و توطئه گری دیدید فورا به مقامات مسئول اطلاع دهید.

خطیب موقت نماز جمعه تهران خاطرنشان کرد: دشمنان اسلام لحظه ای از اندیشه براندازی و توطئه علیه ما عبور نکرده اند، پس باید مراقب باشیم.

آیت الله خاتمی افزود: ما با فضای مجازی مخالف نیستیم بلکه با فضای مجازی سالم با استفاده از ظرفیت های داخلی و بدون دخالت دشمنان موافق هستیم.

وی ادامه داد: به داد مالباختگان برسید و نگذارید واحدهای تولیدی تعطیل شوند، به جای حرف های حاشیه ای و چالشی، به درد مردم برسید.

 

در حال تکمیلی است

منبع خبر : باشگاه خبر نگاران جوان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.