مسئولان نسبت به اظهارنظرهای نامربوط غربی‌ها بی‌تفاوت نباشند

خطیب جمعه پاکدشت با اشاره به صحبت‌های سیاستمداران آمریکایی و اروپایی درباره توافق هسته‌ای گفت: طبق بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای مجلس خبرگان، مسئولان نباید نسبت به اظهارنظرهای نامربوط غربی‌ها بی‌تفاوت باشند و بایستی به آن واکنش نشان دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها، «حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن لزومی» در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرستان پاکدشت ضمن سفارش خود و همه برادران و خواهران ایمانی به تقوای الهی گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) همواره ازلحاظ اعتقادی، بصیرتی و دشمن‌شناسی روشن‌کننده‌ترین چراغ راه مؤمنین در این برهه از زمان می‌باشد.

DSCF3587

وی اظهار کرد: رهبر فرزانه انقلاب به‌صراحت بر نظارت و بررسی برجام در مجلس شورای اسلامی تأکید کردند. مردم شهیدپرور، ولایت مدار، آگاه به سیاست و دشمن‌شناس ایران اسلامی نیز انتظار بررسی دقیق برجام توسط نمایندگان خود رادارند.

امام‌جمعه پاکدشت با اشاره به صحبت‌های سیاستمداران آمریکایی و اروپایی درباره توافق هسته‌ای افزود: طبق بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای مجلس خبرگان، مسئولان نباید نسبت به اظهارنظرهای نامربوط غربی‌ها بی‌تفاوت باشند و بایستی به آن واکنش نشان دهند.

خطیب جمعه پاکدشت با اشاره به رزمایش اقتدار ثارالله بیان کرد: برگزاری این رزمایش با حضور بسیجیان دریادل و با اهداف مشخص و ویژگی‌های منحصربه‌فرد در منطقه و جهان، بیانگر قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران و سبب دلگرمی دوستان و هراس دشمنان می‌باشد.

انتهای پیام/م

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.