مسئولیت ها فرصت های ارزشمندی برای خدمت به مردم است

سرپرست پیشین بخشداری شریف آباد عنوان کرد: مسئولان باید به عنوان مشاور و راهنما در خدمت مردم باشند و ضمن رعایت قوانین و مقررات در جهت رفع مشکلات کوشا باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها، رضا خانی، سرپرست سابق بخشداری شریف آباد در گفت‌وگو با «پاکدشتی ها» اظهار داشت: در دنیایی که غفلت از لحظه های آن برابر با خسران و دلبستگی های آن گذرا و موقتی است؛ مسئولیت ها، امانت الهی و فرصت هایی برای خدمت هرچه بیشتر به مردم و وسیله ای برای تقرب به خداوند باری تعالی می باشد.

۱۷۴

وی افزود: با آغاز فعالیت دولت یازدهم و حمایت های استاندار، معاونین وی و تلاش های فرماندار پاکدشت، اقدامات ارزشمندی در جهت توسعه بخش شریف آباد صورت گرفته است؛ اما تا رسیدن به نقطه مطلوب و جبران عقب ماندگی ها فاصله داریم.

خانی ادامه داد:‌ رهبر معظم انقلاب چه نیک می فرمایند که خدای متعال را همواره حاضر و ناظر کار خود بدانید و خدمتی را که بر دوش شما نهاده ‌‏اند، به عبادتی بزرگ و موجب تقرب به خداوند مبدل نمایید.

سرپرست پیشین بخشداری شریف آباد عنوان کرد: مسئولان باید به عنوان مشاور و راهنما در خدمت مردم باشند و ضمن رعایت قوانین و مقررات در جهت رفع مشکلات کوشا باشند.

خانی خاطرنشان کرد: از دکتر چاوشی، معاون سیاسی استانداری تهران، آقای یوسفی، مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری تهران و فرماندار پاکدشت بابت اعتماد به بنده کمال تشکر را دارم و امیدوارم توانسته باشم در مدت ۶ ماه حضور در بخشداری شریف آباد پاسخ شایسته ای به اعتماد این عزیزان داده باشم.

وی تصریح کرد:‌ بخش شریف آباد با وسعت زیاد و جمعیتی بالغ بر ۵۱ هزار نفر، یکی از بهترین و وفادارترین مردمان به انقلاب اسلامی را دارد که در طول دوران ها و عرصه های های مختلف انقلاب شاهد رشادت ها، ایثار و فداکاری های این عزیزان بوده ایم.

خانی خاطرنشان کرد: برای خدمات هر چه بیشتر در بخش شریف آباد، همکاری و مساعدت دولت تدبیر و امید، استاندار محترم و معاونین، فرماندار، نماینده مجلس، مدیران ادارات، اعضای شورای اسلامی، دهیاران و همه مردم این بخش لازم است.

وی در پایان ضمن تبریک به منصور حاجی، بخشدار جدید شریف آباد، ابراز داشت:‌ امیدوارم مسئول جدید در سایه وحدت و همدلی، همواره موفق باشد.

انتهای پیام/ف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.