مسابقات پرورش اندام توابع استان تهران در پاکدشت برگزار شد

اداره ورزش و جوانان شهرستان پاکدشت با همکاری هیئت پرورش اندام میزبان چهل و دومین مسابقه پرورش اندام توابع استان تهران بود که تحت عنوان «یادواره ۱۷۵ شهید غواص- مردان دریایی و مرواریدهای خاکی»برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها، این مسابقات استقبال گسترده مردم و ورزشکاران را به دنبال داشت ضمن اینکه مسئولان ارشد شهرستان پاکدشت  چون، «علی صادقی» فرماندار و «هادی تمهیدی» معاون سیاسی فرمانداری و اعضای شورای اسلامی شهر نیز از نزدیک رقابت ورزشکاران پرورش اندام را به تماشا نشستند.

IMG_0358

در این مسابقات  بیش از ۱۳ تیم در رده سنی جوانان، بزرگ‌سالان و پیشکسوتان حضور داشتند ضمن اینکه در بخش بادی کلاسیک و فیزیک نیز شرکت‌کنندگانی در آن به رقابت پرداختند.

در بخش تیمی بزرگ‌سالان ماکادام شرق با مربیگری میلاد عبدالمالکی با کسب ۷۵ امتیاز اول شد و تیم پدافند با مربیگری حسن خسروآبادی با ۵۳امتیاز به مقام دوم رسید.

در بخش انفرادی در رده جوانان پیمان پاکدل و حسن هادی نژاد نفرات اول شدند و در بخش بزرگ‌سالان حسن هادی نژاد ،حمید مرادی، مهرداد اوحدی، سید مهدی فتاحی، سید جواد برزده، حمید جوکار،محمود شریف، نادر عبدی، محمدصادق صنعتی، اکبر لاغری صاحب مدال طلا شدند.

در بخش پیشکسوتان( ۴۰ الی ۴۹ سال) جواد ادسو  قهرمان شد و در رده ۴۹ سال به بالا غلامرضا جلوخانی نیارکی روی سکوی اول رفت.در رقابت بادی کلاسیک که در ۵ دسته برگزار شد؛ مهرداد اوحدی ،عبدالله جعفر اقدمی و سید مهدی فتاحی و علیرضا گنجی و آرش اکبری به ترتیب در دسته اول قد تا دسته پنجم به مقام قهرمانی رسیدند.

و در بخش فیزیک شهاب رمضانی، حمید مرادی، حامد سرایی ، رامین رضایی و مجتبی حسن توری در دسته اول تا پنجم رتبه نخست را به خود اختصاص دادند

این رقابت‌ها در بخش تیمی بادی کلاسیک و فیزیک هم دنبال شد و شورای اسلامی و شهرداری پاکدشت با کسب ۴۱ امتیاز در بخش بادی کلاسیک اول شد، تیم پدافند و کیان فیت نیز به ترتیب با ۳۱ و ۱۰ امتیاز دوم و سوم شدند.

در حاشیه این رقابت‌ها از مهدی حیدری قهرمان جهان و حمیدرضا مهردوست قهرمان کشوری  پرورش اندام  تقدیر شد.

در بخش فیزیک نیز تیم‌های پدافند و بتون سروش و محمدعلی پور عنوان اول تا سوم را کسب کردند .در این مسابقات که با استقبال ورزشکاران و تماشاگران همراه بود مسئولان شهرستان پاکدشت نیز در کنار ریاست اداره ورزش و جوانان شاهد رقابت دیدنی ورزشکاران پرورش اندام سراسر استان تهران بودند.

انتهای پیام/ف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.