مشاجره لفظی، جوان پاکدشتی را به کام مرگ کشاند

فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت از دستگیری چهار جوان به اتهام مشارکت در نزاع دسته جمعی منجر به قتل یک جوان ۲۷ ساله خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها، «سرهنگ سلمان آدینه وند» گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد نزاع دسته جمعی در یکی از خیابان های شهر، ماموران بلافاصله جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

۶۷۴۱۱_۳۹۴

وی اظهار کرد: فردی به همراه دوست خود با سه نفر از اراذل و اوباش درگیر که در این نزاع، جوانی ۲۷ ساله بر اثر اصابت چاقو مجروح و پس از انتقال به مرکز درمانی فوت کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت افزود: در اقداماتی تخصصی، هویت دوست مقتول و هر ۳ ضارب شناسایی و در چند عملیات جداگانه دستگیر شدند.

متهم اصلی پرونده در بازجویی ها اقرار کرد: شب حادثه در اثر مشاجره لفظی با مقتول و دوستش درگیر و مورد ضرب و شتم قرار گرفتیم که در نهایت با چاقویی که در دست داشتم، مرتکب قتل «ف- م» شده و بلافاصله از محل متواری شدیم.

رییس پلیس پاکدشت بیان کرد: هر چهار جوان دستگیر شده به اتهام مشارکت در نزاع دسته جمعی منجر به قتل با قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.

سرهنگ آدینه وند به شهروندان توصیه کرد: جوانان با خویشتن داری، کنترل خشم و عدم همراه داشتن سلاح سرد، سعی در حل مسائل و مشکلات خود از مجاری قانونی داشته باشند و از اختلاف، کینه و جنایت پرهیز کنند.

انتهای پیام/ف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.