موفقیت ارزشمند کاراته‌ کاهای بانوی پاکدشت در مسابقات استان تهران

تیم کاراته بانوان شهرستان پاکدشت که در دو بخش کاتا و کومیته در مسابقات استانی سبک کیوشین ماتسوشیما شرکت کرده بود با کسب ۱۱ مدال رنگارنگ توانست برتری خود را در رشته کاراته به رخ حریفان بکشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پاکدشتی ها، صبح امروز تیم کاراته بانوان پاکدشت که در دو بخش کاتا و کومیته در مسابقات استانی سبک کیوشین ماتسوشیما شرکت کرده بود علاوه بر کسب سه مقام اول، پنج مدال نقره و سه برنز کسب کرد و توانست برتری خود را در رشته کاراته به رخ حریفان بکشد.

karate.shahr[1]

تیم ۱۴ نفری پاکدشت که با مربیگری جاودانی عازم این رقابت‌ها شده بود در رده کمربند قهوه‌ای و مشکی توسط نوجوانان و جوانان خود صاحب مدال طلا شد.

پریا مرادی، مهدیه شیخ‌علی و نوین عابدی سه کاراته‌کاری بودند که در بخش کومیته موفق به کسب مدال خوش‌رنگ طلا شدند.

موفقیت‌های کاراته‌کاران پاکدشتی در بخش کومیته تداوم داشت که شرکت‌کنندگان پاکدشتی پنج مدال نقره به افتخارات ورزش بانوان پاکدشت، افزودند.

فاطمه تاجیک و فاطمه رفیعی در بخش نوجوانان، فاطمه فرنیانیان در رده سنی جوانان، فاطمه حفیظی نژاد و فاطمه درکوند در رده سنی نونهالان بر سکوی دوم این مسابقات ایستادند.

ریحانه حفیظی‌نژاد، الناز مزینانیان، مریم حسنی، ستایش اسدی و منیره کوچکی نیز با کسب گردن‌آویز برنز بر سکوی سوم مسابقات استانی ایستادند.

انتهای پیام/‎ف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.