نابغه کشتی پاکدشت در مسابقات جهانی برزیل خوش درخشید

علیرضا گودرزی، کشتی‌گیر ارزنده ملی‌پوش کشورمان در نخستین روز رقابت‌های کشتی آزاد جوانان قهرمانی جهان در شهر سالوادورداباهیای برزیل، با کسب مدال نقره، بار دیگر ارزش های فنی خود را به رخ همگان کشید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها، این نابغه کشتی شهرستان پاکدشت که طی سال های اخیر به موفقیت های بزرگی در رده های سنی نوجوانان وجوانان رسیده بود، پاسخ اعتماد کادر فنی تیم ملی جوانان را داد و توانست با ارائه کشتی های زیبا و فنی به مدال نقره مسابقات جهانی برزیل برسد.

این جوان شایسته که در وزن ۵۰ کیلوگرم به روی تشک رفت، پس از یک دور استراحت در دور دوم با نتیجه ٩ بر ۴ رازمیک میساکیان از ارمنستان را شکست داد.

«علیرضا گودرزی» در دور سوم مارکو آزارلو از ایتالیا را با نتیجه ۱۰ بر صفر مغلوب کرد. گودرزی در مرحله نیمه نهایی مقابل اشرف حسن‌اف از آذربایجان ۶ بر ۵ به برتری رسید، اما در دیدار فینال با بدشانسی مقابل اسپنسرلی از آمریکا مغلوب شد و به مدال نقره بسنده کرد.

IMG_7136 (1296 x 864)

«کامران پازوکی» پس از قهرمانی گودرزی در مسابقات جهانی با تبریک این موفقیت به جامعه ورزش پاکدشت گفت: شهرستان پاکدشت در ورزش کشتی سرشار از استعدادهای ناب است.

رییس اداره ورزش و جوانان پاکدشت افزود: موفقیت های جوانان برومندی نظیر گودرزی وظیفه همه ما را برای پرورش استعدادهای جوانان پاکدشتی بیش از پیش سخت و دشوار می کند و جامعه ورزش پاکدشت به داشتن ورزشکارانی چون گودرزی به خود می بالد.

IMG_7125 (1296 x 864)

انتهای پیام/ف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.