نخبه بسیجی و دارنده مدال طلای رشته مهندسی مسابقات علمی ژنو سوئیس

همه نخبگان بسیجی«حسین فهمیده»هستند

سجادی با انتقاد از حذف داستان شهید فهمیده در کتب درسی گفت: شهید حسین فهمیده برای ما اسوه مقاومت،ایستاگی و بصیرت است و ما شهید فهمیده را به معنای بصیرت در قلب و وجودمان نهفته داریم و به عنوان ادامه دهنده راه حسین فهمیده، همه ما نخبگان بسیجی، حسین فهمیده ایم.

به گزارش پاکدشت۲۴ : جلال‌الدین سجادی یکی از مخترعان برتر کشور و جهان است که در سال ۲۰۱۶ موفق به کسب مدال طلا در رشته مهندسی و مدال نقره در رشته پزشکی مسابقات علمی ژنو سوئیس شد، در گفتگو با خبرنگار «تهران نیوز» در واکنش به حذف داستان شهید فهمیده از کتب درسی گفت: متاسفانه امسال شاهد حذف درس داستان شهید فهمیده از کتب درسی بودیم و اینجاست که نخبگان بسیجی کشور باید نشان دهند که شاید مطلبی می تواند از کتب درسی حذف شود، اما نظرات ما را نمی توان تغییر داد.
وی ادامه داد: شهید حسین فهمیده برای ما اسوه مقاومت،ایستاگی و بصیرت است و ما شهید فهمیده را به معنای بصیرت در قلب و وجودمان نهفته داریم و به عنوان ادامه دهنده راه حسین فهمیده، همه ما نخبگان بسیجی، حسین فهمیده ایم.
سجادی با بیان اینکه شجاعت و از جان گذشتگی شهیدی همچون شهید حسین فهمیده به عنوان نماد مقاومت و بصیرت را به نسل های دیگر انتقال می دهیم، خاطر نشان کرد: خوشبختانه درحال حاضر شاهد حضور حسین های فهمیده در خارج از مرزهای کشورمان برای زنده نگه داشتن نهضت مقاومت هستیم و باید به این موضوع افتخار کنیم.
این مخترع برتر کشورمان در ادامه با انتقاد از انعقاد قراردادهای نفتی در داخل کشور که موجب میدان ندادن به نخبگان کشور می شود، گفت: وقتی می خواهند با اجرای قراردادهای نفتی، بچه های نخبه بسیجی کشور که بعضا در مجموعه های قرارگاه خاتم الانبیا(ع) جذب شده اند را زیر مجموعه شرکت های خارجی قرار دهند، این به معنی پشت کردن به نخبگان بسیجی است.
وی تاکید کرد: اکثر شرکت های بزرگ دنیا را نخبگان ایرانی در دست گرفته اند و بزرگترین مدال های جهانی از آن نخبگان بسیجی ایران است اما باید کشورمان تن به قراردادهایی همچون قرادادهای نفتی بدهد که مفاد آن حمایت از شرکت های خارجی است و بسیجیان نخبه مظلوم کشورمان در رده های ۲ و پایین تر در خاک ایران حمایت می شوند.

photo_2016-10-31_09-54-03photo_2016-10-31_09-54-10photo_2016-10-31_09-54-16photo_2016-10-31_09-59-47

انتهای متن/ر.آ

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.