نقش اصلی روابط عمومی، رفتار با جامعه انسانی و اعتلای فرهنگ عمومی است

شهردار فرون آباد در مراسم پاسداشت روز روابط عمومی گفت: روابط عمومی بیش از همه در اعتلا و رشد فرهنگ و رفتار با جامعه انسانی در ارتباط است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها، ایرج گودرزی راد اظهار داشت: مدیریت افکار عمومی و بهره‌مندی از رسانه‌ها به همراه ارائه دقیق و درست اطلاعات و تصویری عینی از واقعیت به شهروندان با تعامل دو طرفه سبب تقویت اعتماد عمومی نسبت به مسئولین نظام می‌شود و بی‌شک نقش روابط عمومی‌ها در این میان شاخص و متمایز خواهد بود.

IMG_20150131_140536q

وی بیان داشت: واحد روابط عمومی شهرداری به دلیل رویارویی مستقیم با مردم و نقش خطیری که در امر اطلاع رسانی و فرهنگ سازی بر عهده دارد، نسبت به سایر سازمان ها و نهادهای شهری با حجم وسیع تری از مطالبات مردم روبروست.

وی خاطر نشان کرد: روابط عمومی برای بلند مدت برنامه ریزی می کند و به دلیل وظیفه درون سازمانی و برون سازمانی، بیش از همه در اعتلا و رشد فرهنگ و رفتار با جامعه انسانی در ارتباط است و از همین رو می تواند نقش موثری در فرهنگ سازی بومی ایفا نماید.

شهردار فرون آباد داشتن اخلاق نیکو و مردم داری، احاطه کافی بر اصول و مبانی روابط عمومی و روزنامه نگاری، آشنائی با اصول و مبانی فن آوری نوین ارتباطی و اطلاعاتی، آشنائی با علوم روان شناسی و جامعه شناسی را از ضروریات حرفه روابط عمومی بر شمرد.

این مقام مسئول افزود: با ایجاد حسن رابطه و تفاهم متقابل با همشهریان محترم و سایر سازمان ها و نهادهای مرتبط با امور شهری می توان گام های موثری در زمینه شناسایی نقصان ها و ارائه راهکارهای مناسب جهت رفع آنها برداشت.

در ادامه حسن سندگل مشاور شهردار در امور رسانه با قدردانی و تشکر از حمایتهای مهندس گودرزی راد شهردار، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر در جهت ارتقاء سطح کمی و کیفی واحد روابط عمومی شهرداری گفت: روابط عمومی حافظ اعتبار و خوش‌نامی اداره متبوع است.

وی اضافه کرد: با توجه به نقش مهم روابط عمومی در جلب اعتماد مردم، تمامی تلاش ما بر این است تا با عملکرد صحیح و داشتن مجموعه‌ای پاسخگو و مردم‌مدار و پذیرنده افکار عمومی در روابط عمومی شهرداری و شورای شهر فرون آباد بتوانیم آنچه را که مورد نظر همشهریان محترم است، محقق سازیم.

وی در پایان گفت: واحد روابط عمومی شهرداری در تمامی زمان ها با نهایت توان خود در ایفای وظایف خویش به نحو احسنت کوشیده و در ایجاد تعامل همه جانبه بین واحدهای تابع مجموعه مدیریت شهری از هیچ امری فروگذاری نمی نماید.

گفتنی است در پایان این مراسم که با حضور حجت الاسلام و المسلمین لزومی امام جمعه شهرستان پاکدشت، احمد آرامی رئیس، ابراهیم رضایی فر نایب رئیس و هاشم سیری عضو شورای اسلامی شهر فرون آباد و مسئولین واحدهای خدمات شهری، حسابداری و روابط عمومی شهرداری برگزار گردید از آقایان حسن سندگل مشاور شهردار در امور رسانه و موسی پهلوانی سرپرست واحد روابط عمومی تقدیر و تشکر گردید.

IMG_5547_1

IMG_5554

IMG_5560

IMG_5563

انتهای پیام/ف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.