نقش بسیجیان در جبهه‌های فرهنگی و اقتصادی بر کسی پوشیده نیست

«ایرج گودرزی راد» ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت: بسیج مدرسه عشق است و نقش بسیجیان در جبهه‌های فرهنگی و اقتصادی بر کسی پوشیده نیست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی‌ها، «ایرج گودرزی راد» ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت: بسیج مدرسه عشق است و نقش بسیجیان در جبهه‌های فرهنگی و اقتصادی بر کسی پوشیده نیست. امیدواریم بسیجیان و قهرمانان این مرز و بوم بیش از پیش در راه تحقق اهداف بلند رهبر محبوب انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) موفق و پیروز باشند.

IMG_4718a

وی اظهار کرد: شناخت بسیجی از ضروریات بزرگی است که در ترویج اسلام ناب و تداوم راه مقدس انقلاب و امام خمینی(ره) نقش تعیین کننده دارد. ملاک و مبنا برای معرفت بسیجی، تفکر بسیجی است که ما را می‌تواند به گوشه‌هایی از حیات معنوی او رهنمون و ماهیت و شخصیت واقعی این انسان معنوی و الهی را برای ما روشن سازد.

شهردار فرون آباد افزود: فرارسیدن هفته بزرگداشت بسیج که یکی از ارزشمندترین یادگارهای جاوید حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران است را به هموطنان عزیز بویژه شهروندان عزیز و بسیجیان گرامی و همچنین ورزشکاران و قهرمانان بسیجی تبریک و تهنیت عرض می نماییم و امید است با استعانت از درگاه خداوند بزرگ و تأسی از فرهنگ والای بسیج توفیق خدمتگزاری بیشتر به کشور را داشته باشیم.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: هفته گرامیداشت بسیج را به محضر رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی)، شهروندان عزیز و گرامی، بسیجیان و ایثارگران شهر فرون آباد و همچنین کلیه بسیجیان عزیز شهرستان پاکدشت تبریک گفته و از خداوند متعال عزت و سرافرازی همه بسیجیان عزیز و مخلص ایران اسلامی را مسئلت می نمایم.

انتهای پیام/ف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.