نقش جهادگونه دکتر ظریف و همکارانش/ به فرموده رهبری امیدی به آمریکایی‌ها نیست

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: آمریکایی‌ها با یک اتفاق سیاسی در کشورشان ثبات شخصیتی‌شان دچار اشکال شده است و درست در شرایطی که مذاکرات در حال رسیدن به نتیجه مثبت و مطلوبی بود آن‌ها به زمین خوردند. سردار سرلشکر “سید حسن فیروزآبادی” رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه نخستین جشنواره مالک اشتر که […]

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: آمریکایی‌ها با یک اتفاق سیاسی در کشورشان ثبات شخصیتی‌شان دچار اشکال شده است و درست در شرایطی که مذاکرات در حال رسیدن به نتیجه مثبت و مطلوبی بود آن‌ها به زمین خوردند.

image13948

سردار سرلشکر “سید حسن فیروزآبادی” رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه نخستین جشنواره مالک اشتر که در سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد، در جمع خبرنگاران درباره مذاکرات هسته‌ای اظهار داشت: آمریکا در روزهای پایانی مذاکرات در چهره نتانیاهو وارد شده است و حرف‌هایی که در عمان آورده‌اند، حرف اسرائیل بود.
وی تصریح کرد: با توجه به زحمات یک ساله کشیده شده و تفکرات انجام شده، آمریکایی‌ها با یک اتفاق سیاسی در کشورشان، ثبات شخصیتی‌شان دچار اشکال شده است و درست در شرایطی که مذاکرات در حال رسیدن به نتیجه مثبت و مطلوبی بود، آن‌ها به زمین خوردند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح بیان داشت: حال باید ببینیم آمریکایی‌هایی که زمین خوردند چگونه می‌توانند بلند شوند و مسلط تصمیم‌گیری کنند، آن‌ها مدیون پول‌هایی هستند که رژیم صهیونیستی برای روی کار آمدنشان خرج کرده است، به همین دلیل نمی‌توانند حرف جمهوری اسلامی ایران را بفهمند، زیرا حرف ما حرف عزت اسلام است.

سرلشکر فیروزآبادی اظهار داشت: آمریکایی‌ها عزت صهیونیست‌های بی‌دین و لائیک را می‌خواهند و حرف حق را متوجه نمی‌شوند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: بنده از روزهای نخست اعلام کرده‌ام که جزء افرادی هستم که این مذاکرات را یک فرصت و پیشنهاد خوب می‌دانم و نقش “ظریف” و همکارانش در این مذاکرات را جهادگونه ارزیابی می‌کنم و این واژگونی آمریکایی‌ها نیز حرف رهبر عزیز ما را ثابت کرده است که امیدی به آمریکایی‌ها نیست.

انتهای پیام/ف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.