هدف ما خدمت رسانی به مردم است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت دردیداربا بسیجیان حوزه مقاومت بسیج 2 امام حسن مجتبی (ع): هدف ما خدمت رسانی به مردم است و برای این هدف باید همه ما تلاش کنیم .

به گزارش خبرنگار پاکدشت ۲۴: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پاکدشت سرگرد پاسدار مجید درویشی  در ۱۱ تیر ماه با بسیجیان حوزه مقاومت بسیج ۲ امام حسن مجتبی (ع) دیدار و گفتگو کرد .

دراین دیدار فرمانده حوزه ۲ امام حسن مجتبی (ع) ستوان دوم پاسدار داود ذوالفقاری  ضمن خیر مقدم گویی به فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت و گزارشی از اقدامات ،شورای حوزه و فرماندهان پایگاه را معرفی کرد .

دراین نشست صمیمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت ضمن  گرامیداشت یادو خاطراه شهدای به بسیجیان گفت: کشور ما در حساس ترین نقطه خودش قرار دارد و تحرکات و صف بندی تمام کفر را در مقابل گفتمان  انقلاب اسلامی می بینید و همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند در یک پیچ تاریخی حساس قرار داریم .

سرگرد پاسدار مجید درویشی اظهارداشت : دشمن از همان ابتدا با اقداماتی همچون ترور، جنگ و غیره سعی در نابودی این گفتمان انقلاب اسلامی بود ولی خوشبختانه به همت مردم و هدایت های  امام (ره) و مقام معظم رهبری تا به امروز به اهداف شوم خود نرسیدند و امروز می بینید که دشمن سعی در تغییر افکار و اعتقادات مسئولین و مردم هستند و ما باید حواسمان باشد .

وی در ادامه اذعان داشت: من و شما  به عنوان یک بسیجی که مدعی سربازی انقلاب را می کنیم باید حواسمان به شرایط موجودباشد و نقش خودمان  دراین هندسه بزرگ انقلاب را بدانیم و برای حفظ نظام و انقلاب که یکی از اصلی ترین اهداف بسیج است بپردازیم .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت  به تلاش های دشمنان برای ایجاد فاصله بین مردم و انقلاب اشاره کرد  و افزود : امروز دشمن برای ایجاد فاصله بین مردم و انقلاب هرکار می کند ولی شما بسیجیان ،شما فرماندهان پایگاه ها باید بیشتر از گذشته به مردم فهیم و ولایت مدار که دراین چهل سال پشت این انقلاب بوده اند خدمت کنیم این خدمت می تواند هرچیزی باشد از مطالبه گری تا خدمت رسانی مهم این است که باری از دوش مردم انقلابی و همیشه در صحنه برداشته شود .

سرگرد پاسدار درویشی با تاکید  به این که هدف ما خدمت رسانی به مردم است و برای این هدف باید همه ما تلاش کنیم در انتها به صحبت های شورای حوزه و فرماندهان پایگاه های مقاومت گوش داده و در راستای خدمت رسانی بهتر به مردم توسط بسیج مطالبی بیان شد .

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.